Yapı Kredi Bayram Kredisi

Bayramın yaklaşmasıyla birlikte ihtiyaçlar arttı. Evin ihtiyaçları, çocuklar için bayramlıklar, bayram hediyeleri veya bayram için bir tatil düşünüyorsak bunca masrafın altından kalkmak pek kolay olmayabilir. Haliyle bu durumun farkında olan bankaların bayram kredisi fırsatları başladı. Birçok bankanın bayram kredisi fırsatı var ancak faizi en az ve cebe en zararsız olanına bakmak gerekiyor. Kredi çekmek için yapı kredi bankası da cazip bir kampanya ile karşımıza çıkıyor.


1. Bankanın Kredi Faiz Oranları

Yapı kredi bankasından bayram için kredi çekmek istiyorsanız eğer, bankanın internet sitesi üzerinden hesaplama yapabileceğiniz çok güzel bir uygulaması var. Bu uygulama üzerinden yapı kredi kredi hesaplama yapabiliyorsunuz. Bayram için 12 ay vade ile 1.000₺’lik kredi çekmek istiyorsak bize %1,39 oranında bir faiz uyguluyor. Yani 1.000₺lik çektiğimiz krediyi 12 ay içinde %1,39 faiz oranıyla 1.111.72₺ olarak geri ödeyebiliyoruz. Üstelik 48 aya varan vade seçeneğiyle de bütçenizi kontrol altına alabilirsiniz. Bunun yanında çekeceğimiz kredi miktarı arttıkça faiz oranı düşmekte. Örneğin; 12 ay vade ile çekeceğimiz 1000₺ %1,39 faiz öderken, 12 ay vedeli çektiğimiz 100.000₺ için %1,27 oranında faiz ödüyoruz. Yapı Kredi İhtiyaç Kredi Başvurusu adı altında çekebileceğiniz bayram kredileri müşteri özelinde farklılık gösterse de faiz oranlarının düşük olması ve kredi vadesinin fazla olması nedeniyle kredi için iyi bir tercih.

2. Kredi Çekme Koşulları

Yapı Kredi Bankası’nın internet ve mobil bankacılığının yanı sıra telefon ile de hizmet alabilme imkanı bulunmakta. Yapı Kredi’nin 444 0 444 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Kredi çekme koşulları müşteri özelinde farklılık gösterebildiği için bu numara aracılığı ile ne kadar vade ile ne kadar kredi imkanı alabileceğinizi bir telefon ile kolayca öğrenebilirsiniz.

3.Yapı Kredi Bankası Avantajları

Yapı Kredi Bankasından düşük faiz ile kredi çekebilme imkanının yanı sıra birçok sosyal kampanya da düzenliyor. Örneğin; sinemania.com’da sınırsız sinema bileti üyeliğinde %50 indirim ya da hotels.com’daki rezervasyonlarda %8 indirim fırsatı kazanmak istiyorsak yapacağımız tek şey Yapı Kredi Mobil veya İnternet Şubesinden giriş yapmak. Düşük faiz ile çekebileceğimiz bayram kredisinin yanında bunlar gibi yararlanabileceğimiz birçok fırsat bulunduruyor. Bu fırsatlara yine aynı şekilde www.yapikredi.com.tr adlı internet sitesinden ulaşabilirsiniz.

4.Nasıl Kredi Çekebilirim?

Eğer yapı kredi müşterisiyseniz ihtiyaç kredinizin anında hesabınıza yatması için internet şubesi üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Yapı kredi müşterisi değilseniz de işlem çok basit. Yapı kredi bankasının internet sitesinde yer alan bankacılık hizmetleri sekmesinden bireysel ihtiyaç kredisi bölümüne tıklıyorsunuz  ve site üzerinde kredi başvuru kısmından TC kimlik numarası, doğum tarihi ve telefon bilgilerimizi girdikten sonra ihtiyacımız olan kredi miktarını girdikten sonra banka bize 5 dakika içinde sonucu yapı kredi başvuru sms olarak gönderiyor.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir