Yapı Kredi’ Den Şubeye Gitmeden Kredi

Yapı Kredi Bankası ihtiyaç duydukları anda müşterilerine ihtiyaç kredisi başvurularını internetten yapmalarına olanak sağlıyor. Şubeye gitmeden Yapı Kredi Bireysel internet şubesi veya Yapı Kredi Mobil şube ile kredinizi anında hesabınıza geçirebiliyorsunuz.

Bireysel ihtiyaçlarınız için Yapı kredi Bankası her zaman kredi imkanını müşterilerine tanıyor. Yapı Kredi Mobil şube ile veya Yapı Kredi Bireysel internet şubesi aracılığı ile aldığınız krediyi 48 ay vade ile geri ödeme yapabilmeniz mümkün. Yapı Kredi online kredi ile Hafta sonu bile kredinizi almış olmnaız almış olduğunuz kredinin anında hesabınıza geçmesine engel değil.

Kredi Başvurusu Ve Kredi Kullanımıyla İlgili Bilgiler

Bu tür bir ihtiyaç kredisini en fazla 10 bin en az 1000 lira olan ihtiyaçlarınız için kullanabilmektesiniz. Yapı Kredi bankası kredi politikaları uyarınca mevcut müşterilerine 75 bin liraya kadar ön onaylı olan ihtiyaç kredileri de verebiliyor. Ön onaylı limitiniz varsa limitiniz kadar krediyi Yapı Kredi bankası’ nda alabilmeniz mümkün. Bu tür bir kredi için olan başvurularınız aynı gün içerisinde değelendirmeye alınarak Yapı Kredi Mobil şube veya Yapı Kredi bireysel internet şubesi aracılığı ile hesabınıza geçirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra krediler menüsünden başvuru izleme adımından süreci takip edebilirsiniz. Bu kullanımlarınıza ait otomatik ödemelerinizi sağlayabilmeniz mümkün. Aylık taksitleriniz bu durumda otomatik olarak hesabınızdan ödenecektir.

Bu krediyi kullanırken maluliyeti ve vefatı içerisinde olan Kredili Hayat Sigortası da yaptırabilirsiniz. Sigorta primi bazu değişkenlere bağlı, bunlar, kredi tutarına, yaşa, vadesine ve fazi oranına göre değişiyor olup; 30 yaşında olan bir kişi için 10 bin lira teminatlı , 36 ay vade, yüzde 1.13 kredili faiz oranı sigortanın prim miktarı 68 liradır.

Başvuru

Yapı kredi kredi başvurusu için Yapı Kredi bankası Bireysel internet şubesi üyesi olmanız gerekiyor. İnternet şubesine üye iseniz mobil şubeden veya internet şubesinden 7 gün 24 saat başvuru yapabilirsiniz.

İnternete giriş erişiminiz olan her yer, sizin için bir banka şubesi gibi görev yapmaktadır. Şubeye gitmeden de internetten güvenli ve hızlı olarak hesaplarınızı kontrol edebilir, kart bilgilerinize erişebilir,, ödemelerinizin tümünü yapabilir, yatırım ürünlerinize ait tüm yetki ve yönetimleri uygulayabilir ve bunun gibi daha bir çok işlemini de internet aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Şubesi Şifresi Nasıl Alınır

Yapı kredi kredi fırsatları içerisinde olan internet aracılığı ile kredi alabilmek için internet şubesi üyesi olmanız gerekir. Bireysel internet şubesi şifrenizi almak için veya şifrenizi unuttuysanız ve yeniden almak için şifremi unuttum bölümünden hemen bir şifre alabilirsiniz. Kullanıcı kodu yerine T . C. Kimlik numaranızla da giriş yapmanız mümkün.

Para çekme ve yatırma dışındaki diğer tüm bankacılık işlemlerinizi internet bağlantısına sahip olan ve güvenilirliğinden emin olduğunuz bir bilgisayar aracılığı ile işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir