Yapı Kredi Güncel Kredi Fırsatları

Yapı Kredi Bankası Gittigidiyor’a 100 Türk Lirası Hediye Para Sunuyor.

15 hazirana kadar Word kartınız ile gittigidiyor.com dan yapacağınız 500 Türk Lirası ve üzerindeki tutarlar ile 25.00 Türk lirası kazanacaksınız. Yapı Kredi Cüzdan ile de 75.00 Türk Lirası hediye para puanı kazanıyorsunuz.

Yapı kredi bahar kredileri, kampanya detayları şöyle; 2017 15 Hazirana kadar tek ödeme ya da taksitli 500 TL ve 999 TL alışverişleriniz de 25 TL para puanı, tek işlemlerde 1.000 TL ve üstünde nakit ya da taksitli alışverişleriniz de 50 TL para puan kazanacaksınız. Yapı kredi güncel kredisi fırsatlarında, yapı kredi ihtiyaç kredisi gibi çeşitli ihtiyaçlarınız için hazırlanan kampanyalara da göz atabilirsiniz. Yapı Kredi Cüzdan kampanyasına katılanlar 2017 15 hazirana kadar tek ödemelerde yapılacak 500 TL – 900 TL ve üstü alışverişlerde taksitli ve ya peşin 25TL hediye puan kazanacaklar.

yapı kredi kredi başvurusu yaparak ya da kampanyalara katılmak için mobil bankacılığı, internet bankacılığını kullanıp kredi kampanyaları hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Bu uygulamalarda Kişiye Özel (BANA ÖZEL) butonuna tıklayarak kampanyaya dahil olabilirsiniz. Kampanyalar kart sahibi olanlar ile değil, müşteri bazında olacak. Bütün müşteriler bu kampanyadan sadece bir kere yararlanacaklar. Yapı Kredi Cüzdan ile katılırsanız toplam ve daha yüksek miktarlar yapacağınız alışverişleriniz de 100 TL Word para puan kazanma hakkı elde edeceksiniz.

Yapı Kredi Bankası kart sahiplerine kampanyaya katılanlar, GITTIGIDIYOR yazıp ardından boşluk bırakıp kart numaralarını SMS aracılığı ile 4454 e yollamalılar. Kazandığınız Wordpara puanlar 2017 6 temmuzda kartlara aktarılacaktır. Son kullanma tarihleri ise 17 Temmuz’dur. Eğer para puanlarınızı 17 temmuza kadar kullanmaz iseniz 18 temmuzda geri alınacaktır. Para puanlarının son kullanma tarihleri25 temmuz olmakla beraber, kullanılmayan para puanlar ise 26 temmuzda banka tarafından geri alınacaktır.

Banka kartları, Business kartları ve wordpuanlar kullanılarak yapılarn alışverişler de iade ve iptal işlemi kampanya süresince yapılacaktır.

Bu kampanyaların geçersiz olduğu durumlar ise şöyledir;

Saatler, mücevherler, takılar, kıymetli mücevherler ve taşları, ziynet eşyaları ve altınlar, elmas ve pırlantalar sınıfında bulunan bu ürünler kampanya kapsamında yer almamaktadır. Aynı zaman da Araç, motosiklet, emlak işleri, gibi alım satımlar da kampanya dahilinde bulunmayacaktır. Bu kampanyaya katılan müşteriler, YapıKredi kartlarıyla beraber diğer bankalara da dahil olabilirler. Yapı Kredi Cüzdan kampanyasına katılarak kazandığınız 50 TL para puan fırsatından faydalanamayacaklar. Yapı Kredi ile gittigidiyor.com kampanya koşul ve gereksinimlerini değiştirebilme haklarına sahip olur, bunları gizli tutabilirler. Bu kampanya süresince ürünlerin geri iadesi, iptal ya da bu tip sorunlardan ötürü kampanya şartlarının uygulanamadığı kısımlarda ise, para puan kazanımı da gerçekleşmeyecektir. Bu kampanyalar yalnızda Word Üye İş yerlerinde geçerliliğini sürdürmektedir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir