Yapı Kredi Hotels.com %8 İndirim Fırsatı

Bankaların müşteri potansiyellerini arttırma ve var olan müşterilerini harcamalarında desteklemek adına birçok kampanyanın son dönemde gündeme getirildiğini görmekteyiz. Özellikle son dönemde yapılan bankacılık sektörü düzenlemelerinden sonra hızlı bir şekilde harekete geçen bankalar, indirimler, puan avantajları ve taksitlendirme olanakları ile müşteri kazanma ve müşteri tutma süreçlerini yönetmektedirler.

Özellikle son dönemde yaygınlaşan mobil bankacılık hizmetlerinin kullanımını arttırmak isteyen ve bu anlamda tüketicilerin dikkatini çekmek isteyen bankalar, uygulama kullanımına özel olarak indirimler ve avantajlar sağlamaktadırlar. Bu yönden mobil uygulama indiren ve uygulamaya giriş yapan bireysel müşterilere çeşitli alışverişlerinde kullanabilecekleri indirim kodları sağlanmaktadır. Tüketiciler de bu sayede kodlardan faydalanarak yapacakları alışverişlerde indirim fırsatlarını kullanabilmektedirler.

31 Ağustos 2017’e dek Yapı Kredi İnternet Şubesine ya da Yapı Kredi Mobil Bankacılık uygulamasına bireysel müşteri kimliğiniz ile giriş yaparak Hotels.com’dan yapacağınız otel rezervasyonlarına özel olarak indirim fırsatlarından faydalanmaya başlayın.

Yapı Kredi Bankası’nın bu kampanyasından faydalanarak Hotels.com’dan yapacağınız otel rezervasyonlarında %8 indirim elde edebilirsiniz.

Kampanyadan faydalanmak için isterseniz İnternet Bankacılığı isterseniz Yapı Kredi Mobil Bankacılık uygulamasına giriş yaparak “Kampanyalar” sekmesinden “Size Özel-Yenilikler ve Fırsatlar” alanında yüklenecek olan kampanya kodunuzu 31 Ağustos’a kadar kullanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında sağlanan bu kod tek seferlik olup, bir defa kullanılabilmektedir.

Kampanya kapsamında sağlanan %8 oranındaki indirimden faydalanmak için Otels.com’dan yapacağınız rezervasyon sekmesinde “Şimdi öde” butonuna tıkladıktan sonra açılan ödeme ekranındaki “İndirim kodu kullan” alanına Yapı Kredi İnternet Bankacılığı veya Yapı Kredi Mobil Bankacılık Uygulamasından aldığınız kodu yazarak faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Otelde ödeme yapmayı tercih ettiğinizde kampanya kapsamında sağlanan %8 oranında indirimden faydalanamamaktasınız.

Kampanya kapsamında bulunan otellerde 1 ve 28 gecelik olan konaklamalar için indirimden faydalanılabilmektedir.

Yapılacak olan rezervasyonlar ile alınan konaklama tarihleri için son konaklama tarihi 31 Aralık 2017’dir.

Kampanya kapsamında bireysel olarak kullanıma sunulan bu indirim kuponu nakdi paraya dönüştürülememektedir, başkasına devir işlemi yapılamamaktadır veya satılamamaktadır.

Bu ve daha fazla kampanyadan faydalanmak üzere Yapı Kredi internet bankacılığı ve Yapı Kredi mobil bankacılığı hizmetlerini kullanmak için yapı kredi internet bankacılığı ekranı olan resmi web sitesinden bireysel müşteri başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca yapık kredi atm ve yapı kredi telefon bankacılığı hizmetlerinden de bireysel müşteri başvurularınızı gerçekleştirerek, Yapı Kredi Bankası müşterisi olabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir