Yapı Kredi Kobi Kredisi Kampanyası

Gerekli bütün finansman ihtiyaçlarınıza yanıt veriyoruz. Bir iş mi kuruyorsunuz ve ya hali hazırda olan iş yerinizi daha da mı büyütmek istiyorsunuz. İşletmenizin büyük ya da küçük olması bizim için fark etmiyor, ihtiyaçlarınız ne ölçüde olurlarsa olsunlar Yapı Kredi Bankası sizlere en iyi hizmeti verebilmek için burada. Yapı Kredi kampanyaları sizler için oluşturulan hizmet türlerinden biridir. Öncelikle turim, gıda sektörü, tarım ve perakende dahil ve bir çok sektörde yararlanabileceğiniz Kobi Kredi leri ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Sizlerde bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız bu krediler hakkında yazdığımız yazıyı inceleyebilirsiniz.

Nakit Para Destek Kredisi

Bu krediyi her türden iş sahipleri, sermaye ihtiyaçlarını gidermeye yönelik açılan kredilerdir. Yapı Kredi Bankası genel kredi kampanyalarında ele aldığı teminatlarla 1 ayda, 3 ayda ve 6 ayda bir eşit ödemeler halinde veya ilk 6 aya kadar ödemeden olarak kullanabilirler. Üst limit sınırı yoktur. 36 aya varan vade seçenekleri vardır. Aylık ödenmesi gereken kredi tutarı 40.000 Türk Lirasına tekabül eden kredinin vade süresi 18 aya kadar uzanmaktadır. Ticaret amaçlı kredi başvurularınızı yapmakta zaman kaybetmeyin. Bulunduğunuz yere en yakın Yapı Kredi Bankası Şubesi’ne uğrayabilir, sizler için kobi kredileri kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Makine (Teknik Araçlar) Donanım Kredisi

Bu alanda çalışma faaliyeti gösteren iş sahiplerinin bu çalışma organizasyonu içerisinde kullanacakları 0 ya da 2.ci el makine, araç-gereç, makine ekipmanları, donanımsal parçalar ve yedek parçalar gibi satın alımlar karşısında kullanmak istedikleri finansman giderlerini Yapı Kredi Bankası olarak bizler katkıda bulunuyoruz. Yapı Kredi Bankası genel kredi kampanyalarında ele aldığı teminatlarla 1 ayda, 3 ayda ve 6 ayda bir eşit ödemeler halinde ya da ilk aya kadar ödemeden kullanabilirler. Limitleri, Satın alınan ekipmanın Kdv hariç fatura tutarı kadardır. 60 aya kadar vade tutarında uzantılar olabilmektedir

Geri Ödemesi Rahat Turizm Kredisi

Turizm alanında çalışan iş sahiplerine ve geliri sezondan sezona farklılık gösteren turizm işletmecilerine ihtiyaçları kadar bir ödeme planı sunuyoruz. Yapı Kredi Bankası, bu sektör çalışanlarına her yılda minumum 4 taksit ödeme planı hazırlıyor. Senede 6 aya kadar ödeme yapmıyorsunuz. Üst limit olmaksızın vade farkı 36 ay dır.

Sezon Hazırlığı Kredisi

Yine turizmde iş alanına sahip iş sahiplerine finansman ihtiyaçlarını karşılamak için yapı kredi kobi kredisi imkanlarından sunuyoruz. Otel, butik otel, pansiyon, acente gibi benzer küçük ya da orta halli iş yerlerinin finansman ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Yine 1,3 ve 6 ayda bir ödeme seçenekleri ile ve ilk 6 ay ödeme gerçekleştirmeden. Üst limit bulunmuyor. Vade farkı ise 36 ay dır.

Taşıt Kredisi

Binek ve ticari amaçlar için kullanılan tüm gerekli ihtiyaçlar için hazırda bulunan kredilerdir. Araç rehniyle beraber ayda eşit taksitler ile ödeme kolaylığı. Araçlar, teslim bedelinin %80 ine kadar. Vade farkları 48 ay dır.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir