Yapı Kredi Mobilden Ve İnternetten Anında Şubesiz Kredi

Artık şubeye gitmeden, alışveriş, eğitim, sağlık gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak için anında kredi mobil ve internette.

Yapı Kredi Şubesiz Kredi, şubeye gitmeye gerek kalmadan, internet veya mobilden başvuru yaparak, onaylanması durumunda kredinizi hızla hesabınıza geçiren bir üründür.

İnternet ve mobil çağın her geçen gün geliştiği bu dönemde, yeniliklerine yenilik ekleyen Yapı Kredi bankasını Şubesiz Kredi ürünü ile müşterilerinin ihtiyaçlarını online olarak karşılıyor. Yoğun çalışan, bankaya gitmeye vakit bulamayan müşteriler için de oldukça kullanışlı olan online sistem ile bilgisayarınızdan veya cep telefonunuzdan yaptığınız başvurudan sonra kredinizin onaylanması durumunda, hafta sonu dahil olmak üzere her gün, paranız hesabınıza hızlıca geçecektir.

Yapı Kredi Şubesiz Kredi Özellikleri

İnternet Şubesi veya Mobil bankacılık ile yapabileceğiniz başvuru tutarı en az 1.000 en çok 10.000 TL olmalıdır.

-Yapı Kredi Bankası, Hayat Sigortasını da müşterilerin kararına bırakmış durumda. Kredi çektikten sonra oluşacak vefat ve maluliyetten doğacak her hangi bir sıkıntı engellemek için Kredili Hayat Sigortasını yaptırmak sizin elinizde. Sigorta için ödeyeceğiniz prim belli kriterlere göre de değişiyor. Bu kriterler yaşa, kredi tutarı, faiz oranı ve vadesine göre değişmekte olup; örneğin 30 yaşında olan bir kişi, bankadan çektiği 10.000 TL teminatlı ve 36 ay zaman zarfında ödeyeceği kredinin eğer %1,13 kredi faiz oranı varsa sigortanın prim tutarı 68 TL olacaktır.

-Dilerseniz kredi kullanımı sırasında otomatik ödeme talimatı vererek taksitlerinizi vadesiz hesabınızdan otomatik ödeyebilirsiniz.

– Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi ve Mobil uygulamadan başvuracağınız kredinizi 48 ay vadeli kullanmanızda mümkün. Üstelik müşterisi olun ya da olmayın, Yapı Kredi bankasının çözümleri bitmiyor.

Yapı Kredi Müşterileri için Şubesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi müşterisi iseniz hemen internet şubesi ve mobil uygulamasından başvurunuzu yapabilirsiniz.

Başvuru sırasında ilk olarak internet şubesi veya mobil şube şifresi gerekiyor. Eğer şifreniz yoksa yapikredi.com.tr sitesinden veya mobil uygulamadan şifre almanız oldukça kolay.

Şifreniz var ise internet bankacılığı veya mobil uygulamadan giriş yaparak, başvurular menüsünden ihtiyaç kredisi başvurusu ve kullanımı adımından başvurunuzu hızlıca yapabilirsiniz. Kredi başvurunuzun sonucu Yapı Kredi SMS ile bir kaç dakikada tarafınıza iletilecektir. Onaylanması durumunda ise anında hesabınıza geçecektir.

Yapı Kredi Müşterisi Olmayanlar için Şubesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı kredi müşterisi değilsiniz ama Yapı Kredi bankasından kredi kullanmak istiyorsanız bu yöntem tam size göre. Yapikredi.com.tr adresinde bulunan Kredi Başvuru formunu eksiksiz doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi başvuru sonucunuz bir kaç dakika içinde SMS olarak tarafınıza bildirilecek ve onaylanması durumunda size en yakın şubeden kredi kullanımınızı yapabileceksiniz.

Bu yöntemlerin dışında bir diğer şubesi başvuru kanalı ise SMS başvurusudur. Yapı Kredi SMS Kredi Başvurusu ile cep telefonunuzdan göndereceğiniz tek bir kısa mesajla kredi başvurusunda bulunabilir, kredi başvuru sonucunuzu SMS olarak öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi SMS Kredi Başvurusu için Yapmanız Gerekenler

Başvuru yöntemlerinin en kolaylarından olan SMS Kredi başvurusu için, cep telefonunuzdan Kredi Türü(konut veya bireysel) (boşluk) T.C. Kimlik numaranız (boşluk) aylık net gelirinizi(belgelenebilir olan aylık net geliriniz) yazıp, Yapı Kredi SMS kredi başvurusu numarası olan 4411’e göndermeniz yetecektir. Diğer Kredi kullanma yöntemlerinde olduğu gibi, Kredi başvuru sonucunuz bir kaç dakika içinde SMS ile tarafınıza bildirilecek ve onaylanması durumunda size en uygun olan şubeye giderek kullanabileceksiniz.

Kredi Başvuru Durumumu Nasıl Öğrenirim?

Yapı Kredi bankası Kredi başvurusu sonucunuz olumlu yada olumsuz olsa da SMS ile bilgilendirileceksiniz. Aynı zamanda Yapı Kredi müşteri hizmetleri 444 0 444’ü arayarak, Yapı Kredi müşterileri için İnternet Şubesinden “Başvurular ve Krediler” menüsünden “Başvuru izleme” bölümüne tıklayarak ya da Yapı Kredi Başvuru Sorgulama numarası olan 4407’e SMS göndererek öğrenebilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir