Yapı Kredi Nakit Destek Kredisi

Bankalar tüketicilerin ve firmaların çeşitli ihtiyaçları için finansal kaynak olanakları oluşturmaktadır ve bu olanakları kredilendirme yöntemi ile onların hizmetine sunmaktadır. Bankalardan alınacak olan kredilerle karşılanan tüm ihtiyaçlar karşılığında, bankaya belirli bir faiz oranı ve vade seçeneği ile geri ödeme yapılması gerekmektedir.

Bugün bankacılık sektörünün kalabalıklaşması ve kredilendirme seçeneklerinin artması ile birlikte tercih edilebilecek çok sayıda kredi alternatifi bulunmaktadır. Bu noktada tüketicilerin ve firmaların yapmaları gereken ise kendi bütçe ve gelir durumları için en uygun olan ödeme planına sahip alternatifi değerlendirmeleridir. Çünkü bankalar sundukları kredilerin geri ödenmesi konusunda oldukça hassaslardır ve geri ödeme konusunda bir problemin oluşması doğrudan kredi notunu etkileyecektir ve ilerideki kredi kullanımlarında yüksek ölçüde olumsuz etki söz konusu olacaktır.

Bu yönden tercih edilecek olan kredinin faiz oranının, vade süresinin ve ödeme planının uygunluğunun çok iyi değerlendirilmesi, eğer kredi 2 yıldan daha uzun bir süre için alınıyorsa, geleceğe yönelik risklerin gözden geçirilmesi ve kredi talebinin buna göre yapılması gerekmektedir.

Bugün Türkiye’de bulunan bankalar arasında KOBİ’lere kredilendirme sağlamak konusunda oldukça başarılı bir profil çizen Yapı Kredi bankasından çok avantajlı bir şekilde kredi alınabilmektedir. KOBİ kredileri içinde çok çeşitli paketlere sahip olan Yapı Kredi Bankası, Nakit Destek Kredisi paketi ile KOBİ’lerin ihtiyacı olan finansman imkanını sağlamaktadır.

Yapı Kredi Bankası’ndan 36 ay vadeli olarak alınabilecek nakit destek kredisi ile her türlü KOBİ sermaye ihtiyacı giderilebilmektedir.

Kredi üst limiti bulunmamaktadır ve bankanın teklifleri KOBİ’nin yapısal özelliklerine göre farklılık göstermektedir.

Faiz oranları müşteri nezdinde değişmekte olup, bu konu hakkında detaylı bilgi ve size uygulanacak olan faiz oranları ile ilgili olarak Yapı Kredi Bankası şubelerinden bilgi edinebilmeniz mümkündür.

Kredi kullanımı kapsamında 3 ayda bir ödeme, ayda bir ödeme, 6 ayda bir ödeme ve 6 aya kadar ödemesiz olarak nakit destek kredisi kullanılabilmektedir.

Nitelik olarak bireysel tüketicilere sağlanan bireysel ihtiyaç kredisine benzer özellikler taşımaktadır.

Nakit Destek Finansmanı için yapı kredi kredi başvurusu işlemi doğrudan şubelerden gerçekleştirilmektedir. Ancak bu kredi ile ilgili olarak merak ettiğiniz detaylı bilgilere yapı kredi internet bankacılığı hizmetinin sunulduğu Yapı Kredi resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz. Diğer tüm kredi işlemleriniz için de yapı kredi atm kanalını kullanarak başvurularınızı ve ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir