Yapı Kredi Telefon Bankacılığı ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Mobil olan her yer bizim için bir banka şubesi oluyor. Banka şubelerine gitmeden hızlı ve güvenilir bir şekilde bankacılık hizmetlerinde yararlanabilir

Sesli Cevap Sisteminde Yenilik

Yapı kredi telefon bankacılığı ile sesli yanın sisteminin, size çok daha hızlı ve özel hizmet sağlayabilmek için yeniden revize edilmiştir. 444 0 44 ya da 0850 222 0 444 numarayı Türkiye’nin her yerinden aranabilir.

Yapı Kredi Bankası’nın yapı kredi sms kredi ile artık işlemleriniz daha kolay.

Bağlantı Şimdi yapı kredi bireysel mobil şube ve telefon bankacılığı ile değişik şifrelere ihtiyaç duymazsınız. Tek bir şifre ile kolayca işlemlerinizi gerçekleştirebilir, bu yeni özelliği rahatça kullanabilirsiniz. Eğer telefon bankacılığı şifreniz var ise hemen şimdi kullanmaya başlayabilirsiniz. Ya da daha önce telefon bankacılığı şifresi almadı iseniz, yapı kredi internet şubesine girip Ayarlar/Güvenlik ayarları/İnternet/Mobil Şube ve telefon bankacılığı giriş kısmını adım adım izleyin ve şifrenizi girin.

Banka Müşterisi Olmayanlar İçin Farklı Menüler

Yapı kredi kampanyaları bankanın müşterisi olamayan vatandaşlara, ürünler ve hizmetleri kampanyaları ve piyasadaki bilgiler için bilgiler aktarıp, kredi başvurusuna bulunabilirler.

Sizleri Cep Numaranızdan Tanıyan Banka

Yapı Kredi’nin Revize edilen sesli yanıt sistemimizden daha hızlı bir hizmet alabilmek için ve yeni özelliklerden fayda sağlamak için, cep telefon numaranızı Beni Tanı numarası olarak tanıtabilirsiniz. Kaydettiğiniz bu numaradan 444 0 444 ya da 0850 222 0 444 ü aradığınız taktirde kendinizi tanıtmanıza gerek yok. Banka sizi tanır size özel bir hizmet sunmaya başlar.

Müşterilerimize Özel Sesli Cevap Özelliği

Yapı Kredi, en fazla kullanılan menüleri seçin ve kişisel sesli yanıt sistemini tanımlayın. Beni Tanı numaranızı kaydettiğiniz numaradan 444 0 444 ya da 0850 222 0 444 aradığınızda anda tüm sesli yanıt sistemi menülerini dinleyerek vakit kaybetmenize gerek yok. İşlemleriniz bu şekilde daha hızlanacaktır.

Aklında Tutan Dinleyen Telefon Bankacılığı

444 0 444 ya da 0850 22 444 ü sesli cevap sistemimizden almış olduğunuz hizmetler dışında, telefonunuzun tuşlarını hiç ama hiç kullanmadan sesinizi tanıyan sistem ile sözcüklerinizi ezbere alıyor. Komut verdiğiniz bölümlere ulaşabilirsiniz. Şimdi ise yapmanız gereken en önemli şey, 444 0 444 ya da 0850 222 0 444 ü aramaktır. 2-2-3 numaralarını tuşlayın ve öğrenmek istediğiniz konunun ismini, piyasadaki durmunu öğrenebilirsiniz.

Akıllı Telefon Bankacılığı Yapı Kredi

444 0 444 ya da 0850 222 0 444 ü arayın, ve bizlerin neden aradığınızı bilip, sizleri doğru menülere yönlendirelim. Örnek olarak İnternet Bankacılığı şifreniz bloke oldu ise, yine aynı numaralardan bizleri arayabilir, sizi otomatik olarak yönlendirebiliriz. Yapı Kredi akıllı telefon bankacılığı ile zamanınızda tasarruf edin.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir