Yapı Kredi’de 50.000 TL Krediniz Hazır

Yapı Kredi bankası internet şubesi veya mobil şubeden başvurabileceğiniz 50 bin TL ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. İhtiyaçlarınızı bekletmek istemiyorsanız evinizden çıkmadan hemen Yapı Kredi ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. Başvuru yaptıktan kısa süre sonra cep telefonunuza başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığı mesajla size bildiriliyor.

Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Tutarları

Banka tarafından en düşük başvuru tutarı 1.000 TL olarak üst limit ise 50 bin TL olarak belirlenmiş. Bankadan alabileceğiniz ihtiyaç kredisi tutarlarını, vadeleri, faiz oranlarını ve ne kadar geri ödeme yapacağınızı aşağıda hesapladık.

5.000 TL: 24 ay vadeli, %1,47 faiz oranı ile aylık geri ödeyeceğiniz taksit tutarı 258 TL. 24 ay sonunda bankaya toplam 6.176 TL ödemeniz gerekecek.

25.000 TL: 36 ay vade imkanı ve %1,43 faiz oranı ile Yapı Kredi bankasından ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Bu tutarı bankadan kredi olarak almanız halinde aylık 937 TL vermeniz gerekecek. 36 ay sonunda bankaya toplam 33.719 TL geri ödemiş olacaksınız.

50.000 TL: Yapı kredisi 50 bin TL ihtiyaç kredisi ise 48 ay vadeli ve %1,37 faiz oranına sahip. Bankadan bu kredi tutarını almanız halinde, aylık 1.515 TL ödeyerek 48 ay sonunda toplam 72.685 TL geri ödersiniz.

Yapı Kredi 50.000 TL İhtiyaç Kredisi Şartları ve Belgeler

Bankadan kredi almaya hak kazanmanız için öncelikle kredi notunuzun bozuk olmaması gerekiyor. Daha önce herhangi bir banka ile kredi geri ödeme sorunu yaşamamış olmanız gerekir. Kredi notunuzun bozuk olması halinde kredi almaya hak kazanamazsınız. İhtiyaç kredisini alabilmeniz için bir diğer şart olarak, en az 6 ay sigortalı olarak çalışıyor olmanız gerekmekte ve maaş bordronuzu belgelemeniz gerekiyor.

Yapı Kredi 50 bin TL ihtiyaç kredisi için şartlarınız uygunsa banka tarafından kısa süre içerisinde başvurunuz olumlu sonuçlanacaktır. Bankaya teslim etmeniz gereken belgeler nüfus cüzdanı fotokopiniz ve varsa kefilinizin nüfus cüzdanı fotokopisi. Son 2 aya ait güncel maaş bordronuz, varsa kira geliri için kira sözleşmesi fotokopisi. Belgeleri teslim etmek için ister siz en yakın Yapı Kredi bankası şubesine gidersiniz ya da banka yetkilileri belirttiğiniz adrese gelerek gerekli belgeleri teslim alır.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir