Yapı Kredi’den Günde 10 Tl’ye Bayram Kredisi

 

Yapı kredi müşterilerine her zaman fırsatlar ve kampanyalar sunmaktadır. Sunduğu bu kampanyalar ile adından sıkça bahsettiren Yapıkredi rakiplerinin her zaman bir adım önünde olabilmek amacı ile çalışkan kadrosu ile birlikte çok güzel bir performans sergilemektedir. Her zaman ç özüm odaklı olan Yapıkredi bu sefer de bayramın gelişi ile bayram kredisi uygulaması çıkartmış.

Oluşturduğu konut kredisi, taşıt kredisi, tatil kredisi, evlilik kredisi, eğitim kredisi ve alışveriş kredisi ile bilinen Yapıkredi bu sefer de bayram kredisi ile adından bahsettirmeyi amaçlamış olsa gerek.

Eğer yapı kredi müşterisi iseniz yapı kredi başvurusu sms ile ya da internet bankacılığı üzerinden sağlayabilirsiniz. Kısa mesaj yolu ile başvurmak isteyenler 4411 numarasına kredi türünü yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaralarını ve tekrar boşluk bırakarak aylık gelir durumunu mesaj atabilirler. Bu şekil de krediye ön başvuru gerçekleşmiş olur.

444 0 444 numarasını arayarak da müşteri temsilcileri ile görüşerek krediye başvuru sağlanabilir. İsteyen müşteriler kendilerine en yakın Yapıkredi şubesine giderek krediye başvuruyu gerçekleştirebilirler.

Bu kredi de %1.27 den başlayan faiz oranları vardır.

İhtiyaçlarını daha fazla ertelemek istemeyen kişiler için olan bu kredi gün de 10 TL (ay da 300 TL) taksitlendirme ile 48 aya varan vade imkanları ile 10.000 TL ‘lik krediyi kullanabilirsiniz.

Krediye başvurmak isteyen müşteri ve gerekiyorsa kefil için getirilmesi gerekli belgeler

Nüfus cüzdanı örneği

Maaş bordrosu ya da çalıştığınız yerden temin edebileceğiniz maaş yazısı örneği

İkametgah belgesi (son 3 ay içerisinde alınmış olması gerekli)

Elektrik, doğalgaz ya da su aboneliğine ait fatura

Krediye başvurmak için en az 1.000 TL lik bir tutar istenmelidir.

Faiz oranları müşteri bazlı değişim göstermekle birlikte 5.000 TL için faiz oranı %1.39,25.000 TL için faiz oranı %1.31 iken 50.000 TL için geçerli olan faiz tutarı ise %1.27’ dir.

Kampanya ile ilgili herhangi bir değişiklik yapma ya da kampanyayı sonlandırma hakkı yalnızca Yapı Krediye aittir. Başka bir kurum ya da kuruluşun kampanya üzerinde herhangi bir şey söyleme yetkisi söz konusu değildir.

Yapı Kredinin bayram özel gerçekleştirdiği bu kampanyası ya da yapmış ve yapmak da olduğu diğer kampanyalar ya da fırsatlar ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak ya da Yapı Kredinin yürütmek de olduğu bu kampanyalara katılımı sağlamak amacı ile kendinize en yakın Yapı Kredi şubesine gidebilir. Kredi ve fırsatlar hakkında Yapı Kredinin uzman personel kadrosundan her türlü bilgiyi sağlayabilir ve kendinize en uygun krediyi seçebilirsiniz.

Ya da 444 0 444 numarasını arayarak Yapı Kredinin alanında uzman olan müşteri temsilcileri ile görüşerek kendinize uygun krediyi rahatlıkla öğrenebilir ve istediğiniz krediye ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir