Yapı Kredisi 20 Bin TL Sıfır Araç Kredisi

Yaz mevsimine girdiğimiz bugünlerde okulların kapanması ve yaz tatilinin başlaması ile tatil heyecanı başlamış ve birçok kişi tatil için hazırlıklar  yapmaktadır. Ayrıca  Ramazan Bayramı’nın yaklaşmasıyla bu günlerde herkes bir şeyler için plan yapmaya başlamıştır.

Yapı Kredi Bankası Taşıt Kredisi

Yapı Kredi Bankası eline nakit parası olmadığı için hayalindeki araçları kavuşamayan kişileri hazırlamış olduğu uygun koşullar içeren taşıt kredisi ile hayallerindeki araca sahip olmalarını sağlıyor. Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan yapı kredi araç kredisi uygun geri ödeme koşulları ile araç sahibi olmak isteyen kişilere bu hayallerine daha da kolay ulaşmaları için büyük fırsat sunuyor yapı kredi taşıt kredisi kaç yaşa kadar olan araçlar için geçerlidir diye sorarsak Yapı Kredi Bankası tarafından sağlanan taşıt kredisi ile sıfır kilometre araçlar ve 10 yaşına kadar olan ikinci el araçlar için 48 aya kadar uzanan vade imkanı ile kefilsiz bir şekilde ekspertiz işlemleri ile vakit kaybetmeden ve uğraşmadan müşterilerinin kullanımına sunuyor.

Yapı Kredi Taşıt Kredisinde Faydalanmak İçin Gereken Şartlar Nelerdir?

Her şeyden önce kredi başvurusu yapabilmeniz için nüfus cüzdanınızın yanınızda olması gerekmektedir. Ayrıca gelirinizi belgeleyen maaş bordrosu gibi resmi belgelerin olması da gerekmektedir. Adınıza düzenlenmiş olan son üç aya ait abonelik gerektiren bir hizmetin faturasının aslı ile birlikte ikamet adresinizi gösteren son 3 ay içerisinde teslim alınmış bir ikamet belgesi hazırlamanız gerekmektedir. Ayrıca satın almak istediğiniz araç sıfır kilometre bir araç ise aracı satın alacağınız şirketin size verdiği fiyat teklifi ve asıl faturanın da  sizden istenen belgelerin içerisine eklenmesi gerekmektedir. 2. el  araçlarda ise araç ruhsatı ve son 15 gün içerisinde  düzenlenmiş noter alım satış evrakı gerekmektedir. Bütün belgelerin eksiksiz olarak tamamlanması halinde Yapı Kredi taşıt kredisine başvurmak için engel kalmayacaktır.  Yapı Kredi Bankası uygun görmesi halinde başka belgeler de isteyebilir.

Yapı Kredi 0 Km Taşıt Faiz Oranları Nelerdir?

20.000 Türk Lirası için 24 ay vade seçeneği seçildiğinde 105 Türk Lirası  masraf olmakla beraber aylık %1.27, yıllık 20.5472 faiz oranları ile aylık 1001 Türk Lirası ödenecektir.

20.000 Türk Lirası için 36 ay vade seçeneği seçildiğinde 105 Türk Lirası  masraf olmakla beraber aylık %1.27, yıllık 20.3515 faiz oranları ile  aylık 726 Türk Lirası ödenecektir.

20.000 Türk Lirası için 24 ay vade seçeneği seçildiğinde 105 Türk Lirası  masraf olmakla beraber aylık %1.32, yıllık 21.1104 faiz oranları ile  aylık 598 Türk Lirası ödenecektir.

Bunların dışında ipotek gösterilebilecek bir varlık olması halinde 60 ay vadeli taşıt kredisi veren bankalar da bulunmaktadır.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir