Ziraat Bankası Atasay İndirim Kampanyası

Türkiye’nin ilk bankalarından birisi olan Ziraat Bankası geçmişten günümüze belki de en çok rağbet gören kuyumculuk alanıyla ilgili bir kampanyanın altına imza atarak insanların rağbet gösterdiği bu alanda, insanlara kampanya aracılığıyla getirdiği indirim sayesinde yardımcı olmaktadır. Birçok kişinin ilgisini çeken ve sarraf dükkanlarında saatler geçirmesine neden olan altın ve pırlanta grubu geçmişten günümüze insanların ilgisini çekmektedir. Yükselen bir eğri ile bu grafiğe baktığımızda geleceğe dair de bu gidişatın olumlu olacağı yani insanoğlunun altın ve pırlantaya merakı devam edeceğe benzemektedir. Ziraat Bankası ilginin bulunduğu ve ileride de bulunacağı bu alana yönelik bir kampanya hazırlayarak Ziraat Bankası altın ve pırlanta cümlesini birleştirici bir rol oynamaktadır. Gelişmiş ve açıklayıcı internet sayfasına, hazırlamış olduğu kampanya hakkında bilgiler koyan ve bu bilgileri ilgililere sunan Ziraat Bankası’nın hazırlamış olduğu kampanyaya yakından bakalım.

Altın ve Pırlantanın Yolu Ziraat Bankası’nda

Birçok bayanın ilgisini çeken ve özel günlerin bir simgesi olan altın ve pırlanta takılar hayatımızda önemli bir yer tutar. Adına şarkıların yapıldığı pırlanta yüzükler genç kızların hayallerini süslerken, sevdiklerine bir hediye sunmak isteyen erkeklerin de vazgeçilmez tercihlerindendir. Vazgeçilmez bir alan olan altın ve pırlanta takı sektörü her insanın bildiği üzere muazzam fiyatlarla bizlere göz kırpmakta. Kolay bir şekilde ulaşılamayacak olması bizleri bu kadar istekli iken üzmekteyken Türkiye’nin ilk bankalarından olan ve ilk olmanın hakkını vererek insanların isteklerini ve hayallerini gerçekleştirmek üzere yola çıkan Ziraat Bankası ana başlığımızda yer alan kampanyayı Atasay işbirliğiyle bizlere sunmaktadır. Sunmuş olduğu kampanyanın geçerli olduğu tarih aralığını internet sayfasında belirtmektedir. Belirtilen tarih aralığı ; 5 Haziran – 31 Temmuz olarak bizlere sunulmuştur. İnternette yer alan bilgiler ışığında Ziraat Bankası Atasay üçlemesini bir araya getiren kampanya; altın ürünlerinde %10’luk indirim imkanı sunarken, pırlanta tarzı ürünlerde ise %15’lik bir indirim imkanını bizlere sunmaktadır. Ayrıca belirtilen bir şarta göre ülke içerisinde kısacası yurt içindeki Atasay şubelerinden ve internet üzerinden yani Atasay internet sayfasından yapılacak olan alışverişlerde bu kampanya geçerli olacaktır. Ayrıntılı bilgiler için yazımızı okumaya devam edelim.

Atasay Kampanyası’nın En İnce Ayrıntıları

Ziraat Bankası’nın kampanyayla ilgili internet sayfasından ulaştığımız bilgilere göre; Ziraat Bankası’nın ücretsiz olan kartları ve şirket kartı olarak geçen kart türleri kampanya dahilinde değildir.

Yukarıda belirtildiği üzere yurt dışındaki Atasay mağazalarından ve havaalanlarında bulunan satış noktalarından yapılan altın ve pırlanta alışverişleri kampanyaya dahil değildir. Başka bir kampanya veya indirim ile birleştirilme imkanı bulunmayan Ziraat Bankası Atasay kampanyasının ayrıntıları bu bilgiler ışığında bir çerçeve halinde bizlere sunulmuştur. Konu hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için ilgili kampanyanın internet sayfası veya Ziraat Bankası şubesi ziyaret edilebilir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir