Ziraat Bankası Bedelli Askerlik Kredisi

 

.

Bedelli askerliğin yasalaşması ile Bedelli Askerlik Kredisi veren bankalar da bir bir kampanylalarını duyurmaya başladılar. Hemen hemen tüm bankalar Bedelli Askerlikle ilgili yeni bir kredi kampanyası düzenlerken, Bedelli Askerlik yapmak isteyen mükellefler en cazip ve en uygun Bedelli Askerlik Kredisi Kampanyası ahngi bankada? sorusu ile bize müracaat etmekteler.

.

Sitemiz yayına başladığı tarihten bu yana ziyaretçilerimize bankaların kredi kampanyalarını detaylıca duyurmakta ve tercihi de sizlere bırakmaktadır. Bu nedenle sizlere açıkça kredi ya da banka önermek yerine sitemizde aradığınız kredilerle ilgili detaylı bir araştırma yaparak, kredi kampanyalarının detaylarına göre karar vermenizi öneriyoruz.

.

Hepinizin bildiği gibi Bedelli Askerlik için müracaatlar 6 ay süresince yapılabilecek. Bizler de bu süre zarfında vakit buldukça Bedelli Askerlik Kredisi Kampanyalarını incelemeye devam edeceğiz. Bugün Ziraat Bankası’nın duyurmuş olduğu Bedelli Askerlik Kredisi’ni inceleyeceğiz.

.

Ziraat Bankası Bedelli Askerlik Kredisi kullanmak isteyenlere esnek ödeme seçenekleri ve 60 aya kadar vade imkanı ile aylık % 1,33’ten başlayan faiz oranları ile kredi kullandıracağını duyurdu.

.

Ziraat Bankası’nın Bedelli Askerlik kredisi ve diğer tüm kredi seçeneklerinin aylık ve yıllık toplam maliyet oranları tablosunu buradan görebilirsiniz.

.

Ziraat Bankası Bedelli Askerlik Kredisi hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın Ziraat Bankası şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir