Ziraat Bankası Çalışanın Artısı Kredi Paketi

 

Maaşını Ziraat Bankası’ndan Alan Çalışanlara Özel Kredi Kampanyası Ziraat’te!

Ziraat Bankası’nın sunduğu çalışanın artısı kredi paketi kampanyası ile çalışanlar rahat ediyor. Maaş ödeme işlemlerini Ziraat Bankası üzerinden alan tüm çalışanlar, çalışanın artısı kredi paketinden yararlanabiliyorlar. Bu kredi paketi ile isterlerse nakit ihtiyaçlarını isterlerse de konut ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar. Birbirinden avantajlı koşullar ile kredi kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız maaş ödemesi işleminizi Ziraat Bankası’ndan gerçekleştirmeniz yeterli. Böylelikle Ziraat Bankası’nın sunduğu çalışanın artısı kredi paketi avantajından sizler yararlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası’nın sunduğu bu kampanya ile ihtiyaçlarınızı ertelemenize gerek yok. Çalışan kazanıyor, hayalerini Ziraat Bankası’nın çalışanın artısı kredi paketi gerçekleştiriyor. Ziraat Bankası’nın çalışanın artısı kredi paketi kampanyası kapsamında sunduğu Ziraat Bankası kredi paketleri ise şöyle;

  • Ziraat Bankası Tüketici Kredisi
  • Ziraat Bankası Konut Kredisi

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi

Ziraat Bankası çalışanın artısı kredi paketinden yararlanacak olan herkes ihtiyacına göre kredi çeşitlerinden birini seçebiliyor. İster tüketici kredisi, ister konut kredisi ihtiyacınız olsun ikisinden birini seçerek kredi paketlerinden yararlanabilirsiniz. Ziraat Bankası kredi başvurusu gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan paketi seçin ve hemen kredi başvurunuzu gerçekleştirin. Anında kredinizi kullanmaya başlayın, ihtiyaçlarınızı ve hayallerinizi daha fazla ertlemeyin. Ziraat Bankası çalışanların yanında.

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi Faiz Oranları

Ziraat Bankası uygun faiz ve vade koşulları ile tüketici kredisi veriyor. Almak istediğiniz kredi tutarına göre faiz oranları değişkenlik gösteriyor. Örneğin; 20.000 tl tutarında bir kredi çekmek istediğinizde eğer 48 ay vade seçeneğini seçerseniz; tüketici kredinizin faiz oranı %1,11 değerinde olacaktır. Ödeyeceğiniz taksit tutarı aylık; 566,64 TL olacak ve yıllık maliyet oranı ise; 17,55% olacaktır.

Ziraat Bankası Konut Kredisi

Çalşalarının artısı kredi paketinden yararlanarak konut kredisi almak istiyorsanız da Ziraat Bankası size bu avantajı sunuyor. Yıllardır hayalini kurduğunuz o tatlı yuvaya sahip olmak artık hayal değil. Uygun faiz oranları, avantajlı vade seçenekleri ile ev sahibi olmak Ziraat Bankası ile oldukça kolaylaşıyor. Gelin; şimdi de Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranlarını inceleyelim.

Ziraat Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları

100.000 TL değerinde bir konut kredisi kullanmak istiyorsanız; kredinizin vadesi 120 aya kadar uzayabiliyor. Ziraat Bankası’nın konut kredisi için belirlediği faiz oranı ise; %0,88 değerindedir. Ödemeniz gereken tahis ücreti; 500 TL. Taksit tutarınız aylık olarak; 1.352,71 TL ve yıllık maliyet oranı ise 11,35% olacaktır.

Yıllık maliyet oranları faizin tahsis ücreti ve vergileri de baz alınarak hesaplanmaktadır. 35 yaşa kadar hesaplanmış olan 1 yıl süreli sigorta masrafları ortalama olarak ;

  • Konut kredisi için: 102,51 TL
  • Tüketici kredisi için: 42,16 TL’dir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir