Ziraat Bankası Çalışanın Artısı Tüketici Kredisi Nasıl Alınır?

Nakit ihtiyacımız hiç ummadığımız anlarda karşımıza çıkabilir. Öyle ki, eğitim, sağlık, evlilik, kutlama gibi ani ödeme gerektiren durumlar gerçekleştiğinde nakit bulmak durumunda kalabiliriz. Bankalar bu yönden ilk kurtarıcılarımız olarak karşımıza çıkmaktadır. Sağladıkları tüketici kredileri ile tüm nakit ihtiyaçlarımızda bize sundukları alternatifler ile ödemelerimize destek olurlar.

Sağlanan bu tüketici kredisi için bankalar çeşitli kampanyalar oluşturmaktadır. Bu kampanyalar dahilinde faiz oranları ve vade süreleri değişiklik göstermektedir. Meslek durumuna, emeklilik durumuna, mevsimsel durumlara ve özel günlere özel kampanyalar bankalar tarafından ilan edilmektedir. Bu kampanyalardan bazıları da kişinin bankanın müşterisi olup, olmamasına göre kullanılabilmektedir.

İşte Ziraat Bankası tarafından sunulan Çalışanın Artısı Ürün Paketi Kampanyası bunlardan birisidir. Ziraat Bankası, maaş müşterisi olarak maaşını Ziraat Bankası’ndan alan müşterilerine özel olarak sunduğu bu kredi kampanyasında, hızlı kredilendirme ve düşük faiz oranı alternatifi sunmaktadır.

Bu yönden çalışanın artısı kredisi ürün paketi içerisinde konut kredisi ve tüketici kredisi ürünleri yer almaktadır. Konut kredisi almak isteyenlere düşük faiz oranı ve uzun vade süresi imkanı sağlanmaktadır. Tüketici kredisinde ise kişilere ihtiyaç duydukları meblağda ihtiyaç kredisi sunulmaktadır.

Ziraat Bankası’nın Çalışanın Artısı Kredi Kampanyası kapsamında tüketici ürün paketi alternatifini tercih ettiğinizde, ihtiyacınız olan nakdi kısa süre içerisinde, oldukça düşük faiz oranıyla edinebilirsiniz. Bu kredi imkanından Çalışanın Artısı Kredi Kampanyası ile faydalanmak istiyorsanız gerekli olan tek şart ise bankanın maaş müşterisi olmanızdır. Ziraat Bankası’nın maaş müşterilerine özel olarak açtığı bu kampanyaya hala dahil olma şansınız bulunmaktadır.

Kampanyaya başvurabilmek için şimdi en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek, maaş müşterisi olmak için başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Maaşınızı taşımak üzere bankaya başvurduktan sonra işleminiz gerçekleşir gerçekleşmez Ziraat Bankası kredi başvurusu işleminizi gerçekleştirebilir ve Çalışanın Artısı Kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Çalışanın Artısı Kampanyası’ndan faydalandığınız takdirde nasıl bir ödeme planı ve taksit tutarı ile karşılaşacağınızı öğrenmeniz adına hesaplama işlemini şu şekilde hesapladık;

Minimum 3 ay vade seçeneği ve maksimum 48 ay vade seçenekleri bulunan bu kredi kapsamında 5.000 TL tutarında kredi aldığınız takdirde ve 12 ay vade seçeneğini tercih ettiğinizde %1.11 faiz oranı uygulanacaktır. Bu durumda bankaya aylık olarak taksit ödemeniz 454 TL olarak gerçekleşecektir. Vade sonunda bankaya yapacağınız toplam geri ödeme tutarı ise 5.473,02 TL olarak gerçekleşecektir.

Çalışanın Artısı Kampanyası dahilinde 10.000 TL tutarında kredi alıp 48 ay vade seçeneğini tercih etmeniz durumunda uygulanacak olan faiz oranı %1.11 olacaktır ve bu durumda bankaya aylık olarak ödeyeceğiniz taksit tutarı 283 TL olarak gerçekleşecektir.

Kampanyaya hemen başvurmak üzere size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek başvuru işleminii gerçekleştirebilir ve kredinizi anında alabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir