Ziraat Bankası Emekliye Faizsiz Kredi

Ziraat bankası, ülkemizin en eski ve en köklü bankalarından biri, hatta ülkemiz de özellikle de emekliler ve öğrenciler tarafından yeri ve önemi bambaşka. Cumhuriyetimizin ilk yıllarında kurulan ve o zamandan beri halkımızın yanında ve en büyük destekçisi olan Ziraat bankası, yıllar geçse de bu misyonunu bırakmadı. Yaptığı uygulamalarla, verdiği kredi ve faiz oranlarıyla halkımızın, insanların yanında olduğunu her daim gösteren ve her daim sevilen bir banka oldu.

Ziraat Bankası Emekli Kredisi

 

 

Günümüzde ihtiyaçlarımız maalesef bitmiyor, ancak bu ihtiyaçlara her zaman para yetmiyor. Işte bu durumlarda kredi çekmek ve kullanmak maalesef kaçınılmaz oluyor. Kredi çekmek her zaman alternatif ve can kurtarıcı bir yol olsa da, doğru krediyi bulmak her zaman mümkün olmuyor. Özellikle kendi ihtiyaçlarını kendisi karşılamak isteyen emeklilere kredi çekmek her zaman çok daha zor oluyor. Emekliye kredi faizsiz veren banka neredeyse yok günümüzde. Hatta iyi bir faiz oranı bulmak bile neredeyse imkansız. Emeklilere faizsiz kredi veren bankalar araştırdığınızda, bu bankaların başında Ziraat Bankası her zamanki gibi yerini alıyor. Her zaman halkı düşündüğünü yaptığı uygulamalarla gösteren Ziraat bankası, emekliye krediyi faizsiz vererek de, daha doğrusu düşük oranla veren Ziraat Bankası, yine krediye ihtiyaç duyan ancak doğru krediyi bulamayanların tercih ettiği bankaların başında yerini alıyor.

Ziraat Bankası Faizsiz Emekli Kredisi

 

Peki, ziraat bankası emekliye ne kadar kredi veriyor ve ne şartlarla veriyor derseniz eğer, size Ziraat’ın emeklilere krediyi neredeyse faizsiz verdiren olanaklarını anlatmaya başlayalım. Ziraat’ın en büyük yeniliklerinden biri, Emeklinin Artısı Kredi Paketi. Emeklinin artısı kredi paketi, ziraat bankasının emekli maaşını Ziraat’ten almayı tercih eden müşterilerine, emeklilerine sunduğu en avantajlı kredi olanaklarından biri. Hem de dilerseniz bu krediyi tüketici kredisi olarak, dilediğiniz ihtiyaçlarınızda kullanabiliyorsunuz, dilerseniz de konut kredisi olarak başvuruyor ve dilediğiniz eve istediğiniz zaman sahip oluyorsunuz.

Ziraat bankası emekliye ne kadar kredi veriyor peki? Tüketici kredisinde bu oran 20.000 tl ye kadar çıkabiliyor, emekli müşterilerimize özel oranlarla sundukları bu kredi de kredinin vadesi 48 aya kadar uzayabiliyor. Faiz oranı ise inanamayacaksınız ancak 1,11 oranında emeklilerimize sunuluyor. Aylık 570 tl ye veren taksitlerle, zorlanmadan ve yorulmadan emeklilerimiz kredilerini kolaylıkla ödeyebiliyor ve ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabiliyorlar artık.

Farklı Kredilere Farklı Faizler

 

 

Peki, konut kredisinde ziraat bankası emekliye ne kadar kredi veriyor? Konut kredilerinde emeklilerimize sunduğumuz para miktarı ise 100.000 tl ye ulaşıyor. Bu kredimizde vade 120 aya, yani 10 yıla kadar uzanıyor. Aylık ödeme miktarı ise 1350 tl ye kadar düşebiliyor, faizi ise daha önce hiç bir bankanın sunmadığı kadar düşük bir faiz oranıyla Ziraat bankasının müşterilerine ulaşıyor. Bu kredi de faiz oranı 0.88, inanamayacaksınız ama gerçek. Ziraat bankası emekli maaşını kendisinden alan müşterilerine sunduğu bu emeklinin artısı kredisiyle 2017 yılında da en sevilen banka olma özelliğini koruyacak gibi duruyor. Sizde bu krediyi vakit varken kaçırmayın ve dilerseniz sevdiğiniz bir ihtiyacınızı yada evinizi şimdiden alın.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir