Ziraat Bankası Girişimciye Değer Kredisi

Yeni iş kurmak isteyenlere yardım eden Ziraat Bankası girişimcilere özel kredi desteği sunmaktadır. KOBİ ile anlaşmalı şekilde verilen bu krediden KOBİ üyeleri yararlanabilmektedir. Ticaretle uğraşan ve bu alanda yeni işlere imza atmak isteyen vatandaşa kredi veren Ziraat Bankası bu krediyi en fazla 5 yıl vade seçeneği ile geri ödeme imkanı da sağlamaktadır.

Ziraat Bankası girişimciye değer kredisi en fazla 250.000 TL değerinde kredi vermektedir. Bu krediden yararlanmak için daha önce banka müşterisi veya herhangi bir başvuru işleminde bulunmanız gerekmektedir. Bunlar internet bankacılığı veya sigorta ödemeleri gibi KOBİ kartı da olabilir. Banka ile ilgili herhangi bir işleminiz veya kullanıcılığınız bulunmalıdır. Aksi taktir de girişimciliğe değer kredisini alamazsınız.

Vatandaş girişimci kredisi nasıl alınır diye merak etmektedir.Girişimciliğe değer kredisi almak isteyenler banka şubelerine gitmek zorundadır. Çünkü diğer kredi başvuruları gibi internet üzerinden gerçekleşmemektedir. Başvurunuzu yaptıktan sonra internet üzerinden başvuru takibinizi gerçekleştirebilirsiniz fakat internet üzerinden başvuru da bulunamazsınız. Başvurunuzu yaparken gelir durumunuz veya ipotek ettirebileceğiniz firma, araç veya konutunuz bulunmalıdır. Ayrıca düşük faiz oranıyla sizlere kolaylık sağlayan bu krediyi almak için girişimcilikte bulunacağınız firmanın projesinin KOSGEB tarafından onaylanmış olması da gerekmektedir.

Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Nedir? Kredi Kartı Nasıl Çıkartılır?

Girişimci destek kredisi hesaplama gibi birçok kredinizin faiz oranını veya ödemelerini kolaylıkla yapabileceğiniz internet bankacılığı ziraat bankası uygulamalarından biridir. Telefonunuza indirdiğiniz Ziraat Bankası mobil uygulaması ile sanal imza atarak internet bankacılığını kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bankacılık işlemlerinin neredeyse tamamını gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartlarınızın borçlarını bu internet bankacılığı üzerinden takip edebilir, ödeyebilirsiniz. Ayrıca başka banka hesaplarına eft ile para yollayabilirsiniz. Faturalarınızı otomatik şekilde ödemenizde de yardımcı olmaktadır. Ayrıca istediğiniz kredilere de bu internet bankacılığı mobil uygulama üzerinden başvuru yapabilir. Başvurunuzu bu uygulamadan kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Ziraat Bankası kredi kartınız yoksa kredi kartı alımı da oldukça kolaydır. Kredi kartı almak isteyenler başvurularını internet üzerinden veya banka şubelerinden yapabilir. Başvurunuz onaylandıktan sonra verdiğiniz adrese en fazla 2 hafta içinde kartınız ulaşacaktır. Başvuru için nüfus bilgilerinizi ve gelir durum belgenizi söylemeniz yeterlidir.

Gelir durum belgenize göre kredi kartı limitiniz ayarlanmaktadır. Ayrıca kredilerinizi de internet veya bankalardan başvurabilirsiniz. Ayrıca kadınlara özel kadın girişimci destek kredisi şartları da bankalar veya internet sitesi üzerinden öğrenilebilir. Başvuru da bulunmak istediğiniz krediye göre şartlar değişmektedir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir