Ziraat Bankası Girişimciye Değer Kredisi Nasıl Alınır?

Bankalar kişilere sunmuş oldukları banka ürünlerinde kişi ihtiyaçlarına yönelik olarak düzenlemeler yaparak mevcut ürün seçeneklerinin koşullarında iyileştirme ve değişen kişi veya girişimci ihtiyaçlarına yönelik olarak da yeni banka ürünü seçeneklerini kişilerin ve işletme sahiplerinin kullanımlarına sunmaktadırlar.

 

 

Bu türden düzenlemelerde en büyük etki değişen yaşan koşullar ve yükselen yaşam standardı seçenekleri olarak ifade edilebilmektedir. Özellikle girişimcilerin işletme ihtiyaçlarına yönelik olarak ekonomik faaliyetlerinde destek sağlanması adına düzenlenen finansman kaynağı seçenekleri girişimciler tarafından yoğun olarak ilgi görmektedir. Özellikle küçük ve orta ölçekli işletme sahiplerine yönelik olarak düzenlenen kredi seçenekleri işletme ihtiyaçlarının finanse edilebilmesi adına ve işletme faaliyetlerin geliştirilebilmesine yönelik olarak sağlanan finansman desteği seçeneklerini ifade etmektedir.

Girişimci Kredisi Nasıl Alınır?

 

Girişimci kredisi nasıl alınır? Ziraat Bankası tarafından işletme sahiplerine işletme ihtiyaçlarına yönelik olarak ya da ticari faaliyetler adına farklı kredi desteği seçenekleri ve banka ürünü seçenekleri sunulmaktadır. Ülkemizde geçmişten bu yana kişilere destek sağlamak ve farklı bankacılık faaliyetlerinde hizmet sunmak adına faaliyet gösteren en köklü banka olan Ziraat Bankası bireylerin yanı sıra firmaların ihtiyaçları içinde en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alan kredi ürünlerini sunmaktadır.

Ziraat Bankası Girişimciye Değer Kredisi

 

Bankacılık sektörü içerisinde önemli bir yere sahip olan Ziraat Bankası bireylerin bireysel ihtiyaçlarına yönelik olarak ve firma ve girişimcilerin ticari faaliyetlerine yönelik olarak farklı kredi seçenekleri sunmaktadır. Banka tarafından sunulan kredi ürünü seçeneklerinden bir tanesi de kredi kullanmaya ihtiyacı olan ancak kredi kullanım şartları arasında yer alan teminat konusunda sıkıntı yaşayan KOBİ’lerin kullanımları için sunulan Girişimciye Değer Kredisi olarak ifade edilebilmektedir.

KGF kefareti, uygun kredi koşulları ve uygun vade sürelerinin yanı sıra esnek geri ödeme planları kapsamında girişimcilere sunulan bu kredi ürünü seçeneğinde kredi komisyonunun bulunmaması ve 60 aya kadar varan vade seçenekleri bu kredi seçeneğinin girişimciler tarafından yoğun ilgi görmesini sağlamıştır. Ziraat Bankası Girişimciye Değer Kredisi kapsamında kredi seçeneklerinden faydalanmak isteyen girişimciler 31 Mayıs 2017 tarihine kadar bankanın hizmet veren banka şubelerine giderek kredi koşulları ile ilgili olarak detaylı bilgi alabilecekleri gibi kredi başvurusu da yapabilmektedirler.

Ziraat Bank Girişimciye Değer Kredisinden Kimler Yararlanabilir?

 

 

Banka tarafından sunulan ve özellikle son dönemlerde yoğun ilgi gören kredi seçeneği ile ilgili olarak kısaca bilgi vermiştik. Şimdi ise bu kredi seçeneklerini kimlerin kullanabileceğinden bahsedelim bu kredi seçeneğinden KOBİ vasfından bulunan işletme sahipleri, farklı meslek odalarından birisine ya da Ticaret Borsasın da kaydı bulunan gerçek ya da tüzel işletmeler bu banka kredi ürününden faydalanabilmektedir. Bu kredi seçeneğinde sağlanan kredi miktarında üst limit 250.000 TL olarak belirtilebilirken vade süresi en uzun 5 yıl olarak belirtilmektedir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir