Ziraat Bankası Haziran Kredileri

Haziran Ayı 2017 Kredileri İçin Ziraat Bankası

Ziraat ihtiyaç kredisi ile haziran ayında müşterilerine güzel bir fırsat sunuyor. Ev kredileri herkesin önem verdiği ve de uzun vadeli olarak ödeme koşulları aradıkları kredi çeşitleridir. Ziraat Bankası 2017 Haziran ramazan ayına özel daire, ev sahibi olmayı düşünenlere harika bir fırsat tanıyor. Ziraat Bankasının haziran ayına özel bu kampanyasını kaçırmamak için size en yakın bir Ziraat Bankası Şubesi’ne uğramayı unutmayın.

Ziraat bankası ihtiyaç kredisi, farklı tutarlardaki faiz oranlarıyla müşterilerine farklı seçenekli paketler sunmaktadır. Örneklendirecek olursak eğer; Ziraat Bankası ve Akbank, arttırdıkları taksitli konut kredilerini banka müşterilerine sunmaktadır. Örneklerden gidecek olursak ilk sene ödeyeceğiniz kredi taksit tutarı 1.100 Türk Lirası ile başlayıp gidişata göre 1,2 sene içerisinde taksit ödeme rakamları artar. Böylelikle ödeyeceğiniz faiz miktarı da artacak. Bunu bilmeniz gerek. Bu tip krediler de faiz oranları 1 puanın üzerinde bir oranla kendini göstermektedir.

Ziraat Bankası ev sahibi olmayı düşünenlere 2017 Haziran ayı içerisinde aydan aya faiz oranı 0.88 oranında bir ev kredi seçeneği sunuyor. Bu faiz miktarları yalnızca ev satın alımları için geçerli olacak, ya da kredi işlemleri ve ev-konut kredisi taşıma durumları için herhangi bir oran sağlamayacaktır. Fakat yeni bir ev alım işleminde belirttiğimiz faiz oranları ile sizlerde bir ev sahibi olabilirsiniz.

Size en yakın bir Ziraat Bankasına uğrayıp Ziraat Bankası kredi başvurusu yapın. 120 ay vade seçenekleri sunan Ziraat Bankası 100.000 TL gibi bir rakam sunmaktadır. Tüm kredi masraf maliyetleri 1.950 Türk Lirası tutmaktadır. Bu miktardaki kredinin aylık ödenmesi gereken para miktarı ise 1.352 Türk Lirası olmaktadır. Bütün ödemeniz gereken tutar ise, 162.240 Türk Lirası olmaktadır. Özet ile masraflarınızın 2.000 TL tutarındaki kredinizin genel toplam miktarı 164.000 Türk Lirası olmaktadır.

Haziran Kredi Kampanyasına Nasıl Başvurabilirim

Satın almak istediğiniz konutu, daire, evi bulmalısınız. Alacağınız tapunun müstakil tapu olması gerekmektedir. Tapuyla beraber bankanıza uğramanız gerekmektedir. Başvuru işlemlerinizi yaptırdıktan sonra ekspertiz miktarını nakit ödemeniz gerekmektedir. Bu işlemlerden sonra Ziraat Bankası’nın yetkilendireceği ekspertiz, satın almak istediğiniz mülkün değerini hesaplayacak. Hesaplanan miktarın %80 kadarını kredi olarak çekebilirsiniz. Kredi başvurunuz kabul edildi, banka size geri dönüş yapıp sizden kefil isteyebilir. Bu durum pek görülmez ama yine de bir ek kaynak için evrak isteyebilir. Herhangi bir icranız ya da yasal süreçte takılı kalmış gecikmeli ödemeniz var ise kredi başvurunuz reddedilir.

Başvurusu Sırasında İstenen Evraklar

  • Doldurmanız gereken başvuru formu.
  • Kimlik, ehliyet ya da pasaportunuzun fotokopisi.
  • Başvuru Formu.
  • Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaport fotokopisi.
  • Aylık gelir bilgileriniz.
  • Serbest çalışanlar da üyelik belge fotokopisi.
  • Alınması istenilen ev ya da konutun tapu fotokopisi.
  • Bankanın istediği diğer belgeler.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir