Ziraat Bankası İlk Yıl Sadece Faiz Ödemeli Konut Kredisi

Ülkemizde bankacılık sektörü içerisinde müşterilerine hizmet sunan en köklü bankalar arasında yer alan ve müşterilerine farklı bankacılık işlemlerinin yanı sıra farklı banka ürünü seçenekleri ile finansman desteği sağlamayı amaçlayan Ziraat Bankası uzun yıllardan bu yana müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik olarak banka ürünü seçenekleri tasarlamakta ve müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Ziraat Bankası gelişen ve değişen hizmet anlayışı doğrulduğunda farklı hizmet kanalları üzerinden müşterilerine hızlı ve güvenli hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Bu bağlamda müşterilerine farklı hizmet kanalları üzerinden bankacılık işlemlerine yönelik olarak hizmet sunan banka yüksek müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır.

Ziraat Bankası müşterilerine sunmuş olduğu banka ürünü seçeneklerinde yeni nesil bankacılık anlayışı içerisinde düzenlemeler yaparak müşterilerine banka ürünü seçeneklerinde daha uygun koşulları sağlamayı ve banka ürünü seçeneklerinin kullanım oranlarını arttırmayı amaçlamaktadır. Ziraat konut kredisi bankanın sunmuş olduğu müşterilerin farklı ihtiyaçlarına yönelik olarak sunulan banka kredi ürünü seçenekleri arasında yer almaktadır. Bu kredi seçeneğinde kişilere sunulan avantajlar konut sahibi olmak isteyen müşterilerce yoğun ilgi görmektedir.

 

Ziraat Bankası Konut Kredisi Avantajları

Ziraat Bankası tarafından konut sahibi olmak isteyen müşterilerine yönelik olarak sunmuş olduğu kredi seçenekleri arasında özellikle son dönemlerde yoğun ilgi gören kredi seçeneği ilk yıl sadece faiz ödemesi yapılmasına imkân sunan kredi seçeneği olarak ifade edilebilmektedir. Bu kredi kişilere ev sahibi olma, evlerini yenilemek isteyen kişilerin nakit ihtiyaçlarında ve konut seçeneklerinde ortaya çok farklı ihtiyaçlarından finansman desteği sağlanabilmesi amacı ile sunulmaktadır.

Ziraat mortgage kredisi konut kredisi seçenekleri arasından bankalar tarafından sunulan mortgage kredisi seçenekleri yapılan kampanya ve sunulan uygun kredi koşulları nedeni ile kişilerce yoğun olarak talep edilen kredi seçenekleri haline gelmiştir. Bu kredi seçeneğinde kişilere uygun kredi faiz oranlarının yanı sıra 120 aya kadar devam eden vade süresi olanakları da sağlanan avantajlar arasında yer almaktadır. Kişilerin ortaya çıkan acil nakit ihtiyaçlarına yönelik olarak düzenlenen bireysel ihtiyaç kredisi seçenekleri arasında önemli bir paya sahip olan konut kredisi seçenekleri kişilere uygun kredi koşullarının sağlanmasını amaçlamaktadır.

Ziraat Bankası İlk Yıl Faiz Ödemeli Kredi Koşulları

Ziraat Bankası sunmuş olduğu banka kredi ürünü seçeneklerinde kişilere banka kredi ürünlerini kullanmalarına yönelik olarak farklı kredi avantajları sunmaktadır. Ziraat Bankası konut kredisi seçeneğinde banka bu kredi seçeneğinde banka kredi ürünlerini kullanan kişilere kredi kullanımlarında kredilerinin geri ödemelerinde ilk yıl sadece faiz ödeme imkânı sunmaktadır.

Bu kredi seçeneklerinde vade süreleri 120 aya kadar devam ederken kredi seçeneklerinde uygun faiz oranları uygulanmaktadır. Bu kredi ürününün geri ödemesinde kişiler ilk yıl boyunca kredilerinin anaparalarına yönelik olarak ödeme yapmaz sadece faiz ödemelerini gerçekleştirirler. Bu kredi seçeneğinde kişilerden ipotek ya da farklı alanlarda teminat banka tarafından talep edilebilir. Bu kredi seçeneğinde banka müşterilerine kredi vadesi boyunca hayat sigortası, konut sigortası ve zorunlu deprem sigortası yapılmaktadır. Kişiler banka şubeleri üzerinden bu kredi seçeneklerine başvuru yapabilmektedirler.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir