Ziraat Bankası Komisyonsuz Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Ziraat Komisyonsuz Taşıt Kredisi

Ziraat Bankasının avantajlarından biri de Komisyonsuz Taşıt Kredisidir. Ziraat Bankası bu iş ve işlemlerden istihbarat ve haberleşme ücreti dahi de almamaktadır. Bu da değerli siz müşterilerimiz için avantajlardan biridir. Söz konusu bu kesintilere komisyon dendiğinden bunların müşterilerden kesilmemesi sebebiyle Komisyonsuz Taşıt Kredisi adı verilmektedir.

Ziraat Bankası Komisyonsuz Taşıt Kredisinin Özellikleri aşağıda sayılmıştır:

  • Ziraat Bankasının vermiş olduğu kredilerin vadesi en fazla kırk sekiz aydır.
  • Ziraat Bankasının söz konusu kredisi kaskolu ve kaskosuz olmamak üzere ikiye ayrılmaktadır.
  • Taşıt Kredisinin faiz oranı kaskolu olup olmadığına göre ikiye ayrılmaktadır. Kasko yapıldığı durumda faiz oranı ise; yüzde 1,24 olurken kasko yaptırmadığınız durumda ise oranı yüzde 1,26 dır.
  • İlgili kredinin taksit ödemelerini ayda bir ve ya üç ayda olmak üzere düzenli olarak ödeyebilirsiniz.
  • Taşıt Kredilerine her ay yüzde on beş kaynak kullanımını destekleme fonu oranı ve yüzde beş te Banka Sigorta Muamele vergisi kesilmektedir. Söz konusu vergiler yasal zorunluluk olup vade durumunuza göre düzenli olarak kesilmektedir.
  • Komisyonsuz taşıt kredilerinde vade sonuna kadar hayat sigortası yapılması zorunludur. Bu da yasal bir zorunluluk olup siz değerli müşterilerimizi korumak içindir.

Ziraat Komisyonsuz taşıt kredileri; sıfır kilometre ve beş yaşını geçmeyen ikinci el araçlar için verilmektedir.

Ziraat Komisyonsuz Taşıt Kredisi için Gereken Belgeler Aşağıda yer almaktadır:

  • T.C. vatandaşlığını gösteren Kimlik Belgesi, uluslararası pasaport ve ya araç kullandığınızı gösteren sürücü belgesi
  • Sürekli gelirinizi gösteren Gelir Belgesi. Örnek vermek gerekirse; Devlet Memurları için Maaş bordrosu
  • İkinci el araç için araç sahibine ait olan motorlu araç tescil ve trafik belgesidir.
  • Sıfır kilometre araçlar için hazırlanan proforma fatura.

Ziraat Bankası Komisyonsuz Taşıt Kredisi sadece ve sadece şubelerden başvuru yapılması şarttır. İnternet Bankacılığı ya da ATM den başvurular yapılamamaktadır.

car made from dollar

Komisyonsuz Taşıt Kredisi Fırsatları;

Ziraat Bankasının Komisyonsuz Taşıt Kredisinin fırsatları siz değerli müşterilerimiz için uygun vade ve faiz oranlarıyla farklı paket uygulamalarla sizlere sunulmuştur. Size uyan taksit sayısı veya vade ile kendiniz tarafından belirlenecek esnek taksit tutarlarıyla ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Araba Kredisi;

Biz insanların son dönemlerde en büyük ve en tabi ihtiyaçlarımızdan biri binek araçlarımızdır. Artık lüks tüketim grubu mal ve hizmetlerden çıkıp temel tüketim mal ve hizmet grubuna girmiştir. Günümüz tüketim alışkanlıkları ve gelirimizin sürekliliğini de göze alırsak takdir edersiniz ki hemen belli miktarda nakit para ödenerek ilgili taşıtlar alınamamaktadır. Bu sebeple de belli miktarda da olsa krediye ihtiyaç duyulmaktadır. İşte yukarıda da anlatıldığı üzere ziraat bankasının araç kredisi bu durumda devreye girmektedir. Uygun vade ve taksit imkanlarıyla size en yakın şubelerimiz kadar yakınız. Hayallerinizi ertelemeyin. Gelin uygun vade ve fırsatlarla siz değerli müşterilerimize en uygun koşullarda ve ödeme fırsatlarında Ziraat Bankası araba kredisi fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir