Ziraat Bankası OYAK Üyelerine Özel Kredi

Bankalar, kurtarıcımız konumunda. Ev, araba ve daha nice büyük ihtiyaç olarak nitelendireceğimiz, ihtiyaçlara sahip olabilmek için çoğu insanın başvuru yaptığı bir ödeme kanalı bankalar ve bankaların yapmış olduğu kredi imkânları. Gençsen, iş hayatına yeni atıldıysan ve birde üstüne evlilik düşüncesine sahipsen konut kredisi imdadına koşuyor adeta.

Peki, Konut Kredisi Nedir?

Bir örnek üzerinden gidelim. Ziraat bankası ev kredisi, oldukça hesaplı ve hayata yeni atılanlar için bulunmaz fırsatlar oluşturuyor diyebiliriz. Düşük faiz oranı ile 120 aya kadar vadeli konuk kredisi ile hayallerinizdeki eve sahip olabilirsiniz.

Ziraat bankasının konuk kredisine özel güzel kampanyaları mevcut. Bunlardan birisi Ziraat bankası OYAK kredisi kapsamında OYAK üyelerine özel konuk kredisi alternatifi.

Oyak Konuk Kredisinin Özellikleri Nelerdir?

Uzun vade fırsatı, düşük faizi imkânı, tahsis ücreti ve ödeme koşullarının uygunluğu ile OYAK üyeleri için yapılan Ziraat bankası konuk kredisi en çok tercih edilen kredilerden.

Bu konuk kredisinden ise OYAK üyeleri ve OYAK üye eşleri faydalanabiliyoruz. Örnek verecek olursak eğer, OYAK üyelerine konuk kredisinden 120 ay, 14,77 TL ödeme koşulu ve sadece %1,06 faiz oranı ile hayallerinizdeki eve kavuşabilirsiniz. Uygun fiyatlı ödeme koşullarıyla ve uzun vadeli düşük faizli bu krediden yararlanmak isteyenler Ziraat bankasına şubesinden ve çağımızın en büyük kolaylığı, paramızı yönetebilmek adına kullandığımız internet bankacılığı ile hemen kampanya dâhilinde kredi başvurusunda bulunabilirler.

Krediye daha çok hâkim olabilmek adına Ziraat şubesinden, Ziraat bankası bünyesinde çalışan işini bilen, tecrübeli ve güler yüzlü personeller ile hem kredinize hâkim olursunuz hem de gördüğünüz ilgi dolayısı ile mutlu bir kredi vatandaşı olmak sizin elinizde.

Evinziraaatten.com’u ziyaret etmeyi unutma

Ziraat bankasının bünyesinde bulundurduğu uygun fiyatlı, uzun vadeli, düşük faizli konuk kredileri bu site sayesinde ayağına geliyor. Site yelpazesinin geniş olmasından dolayı aradığınız birçok sorunu, akılınıza takılan herhangi bir konuyla ilgili bu siteden bilgi alabilirsiniz. Tabi ki Ziraat bankasının sadece OYAK üyelerine değil bu konuk kredisi imkânı. Hatta birçok konuk kredisi var bunlar;

  • ortak konut kredisi
  • Komisyonsuz Konut Kredisi
  • Anlaşmalı Konut Projeleri
  • Transfer Konut Kredisi
  • İnşaat Tamamlama Kredisi
  • İlk Yıl Sadece Faiz Ödemeli Konut Kredisi
  • OYAK Üyelerine Özel Konut Kredisi

Bu kategorilere uygun olarak ödeme imkânı ve faiz oranları değişiyor. EvinZiraatten.com da ise bu kredilerin ayrıntılı ödeme koşulları ile ilgili bilgilendirme yapılmış durumda. Dilerseniz kredi hakkında bilgi alıp hesapla kısmı ile faiz oranları hesaplayıp anaparanın miktarına da bakarak hatta iki kredi faiz oranını karşılaştırma da yaparak kredinizi seçebilirsiniz.

Size en uygun Ziraat bankası konuk kredisini mi merak ediyorsunuz. O halde haydi Ziraat şubelerine veya şubeyi yanına getirmek isteyenlere özel internet bankacılığı hizmetlerine ulaşmak bir tık ötenizde. Evinizi yarına bırakmayın, Ziraat’e bırakın.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir