Ziraat Bankası Oyak Üyelerine Özel Tüketici Kredisi

Zaman ilerledikçe masraflar tükenmiyor. Hatta daha da artıyor diyebiliriz. İnsan sadece bir yere kadar karşılayabiliyor ihtiyaçlarını. Gelir, yaşam standartları arttıkça bazen aynı doğrultu da ilerlemeyip düşüşe geçebiliyor. Bu gibi durumlarda bankalar ve özel tüketici kredileri devreye giriyor.

Birçok bankanın bünyesinde barındırdığı özel tüketici kredisi, düşük faiz oranları ile Ziraat Bankası OYAK Üyelerine Özel Tüketici Kredisi ile Ziraat bankasının bünyesinde barındırdığı tüketici kredilerinden biri. İsterseniz, öncelikle Ziraat bankasının tüketici kredileri bir bakalım: 1) Tüketici kredisi, 2) Arsa kredisi, 3) Tüketiciye özel masrafsız kredi, 4) Bireysel işyeri kredisi, 5) Eğitim kredisi, 6) Tüketici avans kredisi, 7) Yasa kapsamında bireysel ipotekli finans kredi, 8) OYAK üyelerine özel tüketici kredisi, 9) Yasa kapsamında ipotek teminatı ile olan kredinin transfer işlemi, 10) İpotekli bireysel finansman kredisi şeklinde Ziraat bankasının kredi alternatif mevcut.

Bu tüketici kredilerine ulaşmak için başvuru kanalları ise Ziraat bankası şubeleri, internet sitesi, internet şubesi, Ziraat bankasının akıllı telefon uygulaması olan Ziraat mobille, çağrı merkezi, ATM. Bu başvuru kanallarından biri ile başvuru yaparak istediğiniz krediyi kullanabilirsiniz.

Peki, OYAK Üyelerine Özel Tüketici Kredisi özellikleri nelerdir?

Bütün bireysel ihtiyaçlar için finans desteği olarak 48 ay olan vadesi ile uygun faiz oranı ve ödeme seçenekleriyle yanınızdayız diyen Ziraat bank tüketici kredisi hizmetini sizlere sunmakta. İsterseniz, bu kredi özelliklere bir bakalım;

  • Size uygun ödeme seçeneklerinden dolayı değişlik gösterebilen yapı özelliğindedir.
  • Sizin belirlediğiniz ödeme seçenekleri ile OYAK üyelerine özel tüketici kredisi esnek bir yapıdır.
  • Özel tüketici kredisinde şahsi veya maddi teminatlar alınıyor.
  • 48 ay kadar uzun bir vade imkânı sunmaktadır.
  • Kredisi süresince hayat sigortası karşılanmaktadır.
  • Bu özel tüketici kredisinden ise OYAK üyeleri ve OYAK üye eşleri faydalanabilmektedir.

Faiz oranı % 1,16 olan ve 48 ay vade imkânı ile Ziraat bankası OYAK üyelerin yardım etmek için şubelerine bekliyor. Size uygun ödeme imkânı ve faiz oranı ile ihtiyaçlarınızı karşılamak için bu esnek krediye her kanaldan başvuru yapmak ise oldukça kolay. Uygun fiyatlı ödeme koşullarıyla ve uzun vadeli düşük faizli bu krediden yararlanmak isteyenler Ziraat bankasına şubesinden ve çağımızın en büyük kolaylığı, paramızı yönetebilmek adına kullandığımız internet bankacılığı ile hemen kampanya dâhilinde kredi başvurusunda bulunabilirler.

Krediye daha çok hâkim olabilmek adına Ziraat şubesinden, Ziraat bankası bünyesinde çalışan işini bilen, tecrübeli ve güler yüzlü personeller ile hem kredinize hâkim olursunuz hem de gördüğünüz ilgi dolayısı ile mutlu bir kredi vatandaşı olmak sizin elinizde. İhtiyaçlarınızı karşılamak için Ziraat bankasına bir uğramalısınız veya çağrı merkezleriyle irtibata geçip bilgi alıp başvuru yapabilir, ziraat bankasının resmi sitesinden aldığınan bu bilgiler doğrultusunda ATM aracılığı ile kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir