Ziraat Bankası Özdilekteyim.com Kampanyası

Ziraat Bankası Özdilek ile eşsiz bir kampanyanın altın imza atarak müşterilerini memnun etmeye odaklı çalışmalarını devam ettirmekte. Devam ettirdiği kampanya ülkemizin en gelişmiş sektörlerinden biri olan tekstil ve gıda sektörünü ilgilendirdiği için muhatap alınan kitle içindeki insan sayısı azımsanamayacak kadar çok.

Ziraat Bankası Özdilek üçlemesini bir araya getirerek altına imza attığı kampanyayı yakından incelemek için yazımızı okumaya devam ederken, ülkemizin en önemli bankalarından biri olan Ziraat Bankasının vücut bulmuş çözüm odaklı anlayışını da yakından görelim.

Özdilekteyim Derken Aklımıza Gelenler

Özdilek ülke bazında çok duyduğumuz bir marka olarak karşımıza çıkmaktadır. Arama motoruna ana başlığımızda yer alan internet adresini yazmak suretiyle hazırlanmış olan internet sayfasına ulaşabiliriz. Ulaşmış olduğumuz internet sayfasında market ve mağaza olmak üzere iki seçenek müşterilere sunulmaktadır. Sunulan seçeneklere tıkladığımızda başka bir sayfaya yönlendirilmekteyiz. Yönlendirilen sayfalardan birisi de ülke genelinde birkaç ilde bulunan ve bir sanal market edası sunan market alışveriş sayfasıdır. Market olarak algıladığımız ve içinde olmasını istediğimiz neredeyse her ürünün bulunduğu sanal market yukarıda da zikrettiğimiz üzere Özdilek denildiği zaman artık sadece tekstil ürünlerini akla getirmeyecektir. Özdilekteyim.com kampanyası ayrıntıları denildiği zaman akla ilk gelen kampanya tarihleridir. Ziraat Bankası’nın ilgili kampanya sayfasına baktığımızda tarih aralığı; 21 Haziran – 21 Ağustos 2017 olarak belirlenmiştir. Belirtilen diğer ayrıntılar ise; belirtilen tarihler arasında ana başlıkta yer alan Özdilekteyim.com adlı internet sayfasından yapılacak olan tek seferde 150 TL en az limitli peşin veya taksitli alışverişlerde Ziraat Bankası tarafından anında 10 TL indirim uygulanacak. Uygulanan indirimin yanı sıra ayrıca 15 TL değerinde MaxiPuan da müşterinin hesabına yüklenecektir. Yer alan diğer şartlar için yazımızı bütün dikkatimizle okumaya devam ediyoruz.

Kampanya Ayrıntıları

Ziraat Bankası’nın açıklayıcı anlatımı ile hazırlanan internet sayfasında birtakım şartlar belirtilmiştir. İlave MaxiPuanlar belirtilen metne göre 10 günlük bir süre zarfında yüklenecektir. Yüklenen MaxiPuan’ların son kullanma tarihi olarak ise 14 Eylül 2017 tarihi belirlenmiştir. Şirket kredi kartı olarak adlandırılan kartlar ve Ziraat Bankası’nın ücretsiz olarak adlandırılan kartları kampanya kapsamı dışında. MaxiPuan’larla yapılan alışverişler de bu kampanya dışında belirtilmiştir. Kampanya müşteri bazında olduğu için sadece bir defa yararlanacaktır. Özdilekteyim.com kampanyasına nasıl katılabilirim sorusunun cevabı için banka sisteminde kayıtlı telefon numaramız üzerinden mesaj bölümüne OZDILEKTEYIM metnini yazıp bir boşluk bırakmak suretiyle kartımızın son 6 hanesini yazmalıyız. Yazmış olduğumuz metni 4757 nolu numaraya göndererek kampanyaya katılım sağlanabilir. Daha fazla bilgi edinmek için Ziraat Bankası’nın ilgili kampanya sayfası ve Ziraat Bankası şubeleri ziyaret edilebilir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir