Ziraat Bankası Sephora Maxipuan Kampanyası

Ziraat Bankası MaxiPuan kampanyalarıyla yine müşterilerine özel fırsatlar sunmaya devam etmekte. Genç Bankkart kullanıcılarına özel olarak sunduğu kampanyalarıyla sık sık gündemde yer edinen Ziraat Bankası, şimdi de bütün Ziraat Bankası müşterileri için geçerli bir kampanya ile gündemde.

KAMPANYAYA KATILIM KOŞULLARI NELERDİR?

1 Temmuz – 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında geçerli kampanyada Sephora mağazalarından tek seferde 250 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL MaxiPuan hediye edilecektir.

Kampanya tarihi içerisinde yapılan bütün alışverişlerde hediye geçerlidir.

Kampanyanın geçerli kabul edilebilmesi için alışverişlerin İş Bankası Maximum POS cihazlarından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bir başka bankanın POS cihazıyla yapılan alışverişlerde hediyeniz gelmeyecektir.

Kampanyaya katılmak isteyen müşterilerin ‘’SEPHORA’’ yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan kartın son 6 hanesiyle sistemde kayıtlı olan cep telefonu numarasından 4757’ye SMS göndermesi gerekmektedir.

Ziraat Bankası resmi sitesinden SEPHORA kampanyasına da katılım sağlayabilirsiniz.

Banka müşterisi kampanyadan sadece 1 defaya mahsus olmak üzere faydalanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir.

Ziraat Bankası’nın Ücretsiz Kartı ve Şirket Kredi Kartını kullanan müşterilerin alışverişleri kampanyaya dahil değildir.

Kampanya sadece tek çekim alışverişleri için geçerli olup, taksit alışverişleri için geçerli değildir.

Kampanyaya katılım sağlamak için atılan SMS’ler tamamen ücretsizdir.

K.K.T.C.’den katılmak isteyen Ziraat Bankası müşterilerinin 0532 752 4747’ye SMS göndermesi gerekmektedir. Gerçekleştirilen bu katılım için 1 kısa mesaj ücreti alınmaktadır.

MAXİ PUAN NEDİR?

MaxiPuan, bankaların müşterilerine kazandırdığı Türk Lirası değerinde olan bir puan biçimidir. Banka müşterilerinin çoğu ziraat maxipuan nasıl kazanılır sorusunu yöneltmektedir. Bankanın yaptığı kampanyalar ile müşteriler MaxiPuan kazanabilir. Az önce belirttiğimiz Sephora kampanyası ile 50 TL MaxiPuan kazanabilirsiniz yani bu da 50 TL değerinde bir alışveriş daha yapabileceğiniz anlamına gelmektedir.

Alışveriş mağazalarından bankayla anlaşmalı olanlar da yapılan alışverişlerde MaxiPuan kazandırmaktadır. Örneğin yüzde 10 MaxiPuan kazanma fırsatı sağlayan bir alışveriş mağazasında 100 TL’lik alışveriş yaparsanız, 10 TL MaxiPuan kazanmış olursunuz.

Sıklıkla sorulan ziraat maxi puan nerelerde geçerli sorusunun cevabı ise bütün Maximum üyesi işyerleridir. Maximum üyesi işyerlerinden yapılan alışverişlerde Maxipuanları kullanarak alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası müşterileri ziraat maxi puan nerede kullanılır sorusunu da yoğun şekilde yöneltmektedir. Ziraat Bankası ile anlaşma içerisinde olan bütün alışveriş mağazaları, benzinliklerde MaxiPuan kullanabilirsiniz.

HARCAMA YAPABİLECEĞİM MAXİMUM ÜYE İŞ YERLERİ HANGİLERİDİR?

KOÇTAŞ, LC WAIKIKI, TEKZEN, BOYNER, BİMEKS, MEDIAMARKT, MIGROS, CARREFOUR, ŞOK, HIZLIAL, HEPSIBURADA, KANGURUM, MARKAFONI, SANALMARKET, TOTAL, PETROL OFİSİ, BP, OPET işyerlerinden MaxiPuanlarınızı kullanabilirsiniz.

BİRİKMİŞ MAXİPUANLARIMI NEREDEN ÖĞRENİLİYOR?

MaxiPuanlarınızı;

Mevcut kredi kartınızın hesap özetlerinden,

Maximum üyesi işyerlerindeki POS cihazlarından,

MaxiPuan’ınızı öğrenmek istediğiniz bankanın bankamatiklerinden,

İnternet şubelerinden ve diğer bütün şubelerden öğrenebilmektesiniz.

Kampanyalar kapsamında kazandığınız MaxiPuanlar, kampanya bitim tarihine kadar kullanılmalıdır.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir