Ziraat Bankası Taksitli Tarım Destek Kredisi 2017

Ziraat bankasının yalnızca devlet memurlarına ya da bireylere değil tarım ve ticaret ile ilgilenen bireylere de birbirinden farklı kredi ve kampanya avantajı sağlamaktadır. Özellikle de tarım ile ilgilenen bireyler, ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve yeni ürünler alabilmek adına hasat dönemini beklemektedirler. Hasat zamanında elde edilen paralar ise çiftcinin bir noktaya kadar ihtiyaçlarını karşılamakta daha sonrasında ise ytersiz kalmaktadır. Ziraat bankası çiftçi kredisi faiz oranları 2017 yılında düşürülmek ile birlikte, daha fazla çiftçinin yararlanabilmesi adına farklı kampanya ve ödeme planları oluşturulmaktadır.

Tarım İle İlgilenen Bireylere Özel

 

 

Ziraat bankası taksitli tarım destek kredisi, tarım ve çiftçilik ile ilgilenen bireyler adına özel olarak oluşturulmuş bir kredi olarak karşımıza çıkmaktadır. Hasat zamanını ya da tahsilat zamanını beklemeden çiftçi ve tarım ile uğraşan bireylere destek olunması adına oluşturulan taksitli tarım destek kredisinde kullanıcıların rahat ödeme seçenekleri oluşturabilmesi ve yüksek tutarlar kullanabilmesi adına kredi seçenekleri sunulmaktadır. Böyle bir kredi seçeneğinin tarım ve çiftçilik ile ilgilenen bireylere verilmesinin en büyük sebepleri arasında, ülke ekonomisine destek olmak ve esnafa yardımcı olmak gösterilebilmektedir. Bankaların ve özellikle devlet bankalarının böyle bi uygulama gerçekleştirmesi, ülke ekonomisine yapılan en büyük kazanımlardan bir tanesi olarak ifade edilebilmektedir.

Uzun Ve Ertelenebilir Vade Seçeneği

 

Ziraat bankası tarafından oluşturulan taksikli tarım kredisi ile bireylere sağlanan diğer önemli avantajlardan bir tanesi ise uzun ve ertelenebilir vade seçeneğinin oluşturulmasıdır. Kullanıcıların rahat etmesi, ödemelerini en iyi şekilde gerçekleştirmeleri ve ödeme yaparken zorlanmamaları adına oluşturulan uzun ve ertelenebilir vade seçeneği, çiftçinin de yüzünün gülmesine yardımcı olmaktadır. Taksitli tarım destek kredisi hesaplama noktasında ise bireyler ziraat bankasına ait internet sayfalarını ya da en yakın şubeleri kullanabilmektedirler. Böyle bir uygulamanın yapılması, bireylerin ödeyecekleri tutarları en iyi şekilde öğrenmelerine ve ödeme planı oluşturmalarına da yardımcı olmaktadır.

Sabit Faiz Ve Ödeme Tablosu Oluşturulmakta

 

 

Ziraat bankası çiftçi kredi için gerekli belgeler,bankanın resmi internet sitesinde de yer almaktadır. nüfus cüzdanı, tarla ya da arsa tabu belgesi ve gelir belgesi gibi evraklar ile bireyler en yakın Ziraat bankası şubesine başvurarak, kredi talebinde bulunabilmektedirler. Belirtilen kredi adına gerekli belgeler, değişiklik gösterebildiği gibi uzman bir görevli ile görüşmekte fayda bulunmaktadır. Bunlara ek olarak ise Ziraat bankası destekli tarım kredisinde kullanıcılarına esnek ödeme tablosu oluşturabilmektedir. Bu durum ise net ve düzenli gelirleri olmayan çiftçilerin, kredi ödemelerinde zorlanmamalarına yardımcı olmaktadır. Tarım ve esnaf ayağında, kullanıcılara kredi sağlayan sayılı bankalar arasında yer alan Ziraat bankası, bireylere en iyi hizmet verebilmek adına kredilerini çeşitlendirmektedir. Böyle bir uygulamayı ise devlet bankasının sağlıyor olması, aynı zamanda müşterilere güven de vermektedir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir