Ziraat Bankası Transfer Konut Kredisi

Günümüzde ağırlaşan ekonomik şartlar nedeni ile ev sahibi olmak birçok insan hiçbir hayal olarak görülmektedir. Birçok insan ev alamayacağım diyerek yıllarca kirada oturur. Bu kirayı öderken ise geriye birikim yapamaz. Son yıllarda kullanımı artan konut kredileri sayesinde ise birçok insan ev sahibi olma hayaline ulaşabilmektedir. Konut kredileri sayesinde satın almak istediğiniz evde kira öder gibi oturur iken bir yandan da o evin sahibi olursunuz. Konut kredileri çeşitli avantaj ve vade seçenekleri sunmaktadır. Ziraat konut kredisi ise birçok avantajlı yönlerinden kaynaklı birçok insan tarafından tercih edilmektedir. Ziraat bankası hem devlet bankadır bir yandan da çok avantajlı kampanyaları ile ev sahibi olmak isteyen ve ya da ihtiyacı olan vatandaş için sıkışık zamanlarında yardımcı olup rahatlamayı amaçlar.

Ziraat bankası konut kredisi ile konut kredisini geniş vade seçenekleri ile olsun gerek ise düşük faiz oranları ile olsun birçok ev sahibi olmak isteyip konut kredisi çekmek isteyen birçok insanın yardımcısı olmaktadır. Ziraat bankası yine gelen istekleri ve talepleri değerlendirmesi doğrultusunda yeni bir kampanya başlattı. Birçok insanın başka bankadan ev kredilerini çekmesi üzerine ziraat bankasına aktarmak istemeleri ve bunu bankadan taleplerin çok fazla artması üzerine ziraat bankası yeni bir kampanya başlatarak başka bankadan konut kredisi çeken vatandaşlardan kredisini ziraat bankası konut kredisi üzerinden çekmek istemesi üzerine başlatıldı. Bu kampanyanın adı ise ziraat bankası transfer konut kredisi olarak adlandırıldı. Ziraat bankası bu kampanyası ile başka bankadan çekilen konut kredilerine kendi bankasına aktardı. Bu sayede birçok vatandaş makul faiz oranlarından yararlanıp isteğe göre vadesini yeniden yapılandırır iken bir yandan da herhangi bir transfer ücreti ödemek zorunda kalmayacak.

Ziraat Bankası Konut Kredisi İle Makul Faiz Oranları Mevcut!

Devlet bankası olması ve de güvenirliliği açısından çok fazla tercih edilen ziraat bankası sürekli müşterilerin ihtiyaçlarını ve de taleplerini dinleyip bu yönde kampanyalar başlatmıştır. Bir diğer yüksek talep ise başka bankadan konut kredisini çeken ev sahiplerinin konut kredilerini ziraat bankası konut kredisine transfer ederek uygun faiz oranlarından ve de geniş vade seçeneklerinden yararlanmak olmuştur.

Ziraat mortgage kredisi sayesinde 120 aya kadar uzayabilen vade seçeneklerinden ötürü çok fazla tercih edilmektedir. Ev sahibi olmanın hayalini kuran bir çok insan kira öder gibi artık ziraat mortage kredisi sayesinde ev sahibi olabilmektedir. Ziraat bankası transfer konut kredisi kampanyasi ile başka bankadan konut kredisi alan ev sahibi olan insanların geri kalan konut kredilerini ödemesi için kendi bünyesine almaktadır.

İşte kredi oranları ;

Eğer taşımak istediğiniz kredi vadesi altmış ay süresinden kısa ise maruz kalınacak faiz oranı 1,13 oranında olmaktadır. Eğer seçmek istediğiniz vade seçeneği 60 ile 120 ay arasında yer alıyor ise 1,15 faiz oranı olarak işlemektedir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir