Ziraat Bankası Tüketici Avans Kredisi Kampanyası Detayları

Günümüzde bireylerin ihtiyaçlarının karşılanabilmesi adına bankalardan birbirinden farklı kampanya ve hizmet seçenekleri oluşturmaktadır. Özellikle anında nakit avansa ya da nakit krediye ihtiyaç duyan müşterilerine özel birbirinden farklı seçenekleri tanımlayan Ziraat bankası, banka kullanıcılarına tüketici nakit avans kredisi kampanyasını sunmaktadır. Ziraat bankası tüketici avans başvurusu yapmak isteyen bireylerin en yakın Ziraat şubesine gitmesine ya da internet bankacılığından kredi talebinde bulunmasında fayda bulunmaktadır. anında nakit ihtiyaca duyan ya da kısa vadede geri ödenebilecek nakite ihtiyacı olan bireyler adına oluşturulmaktadır.

Ziraat’te Hesabı Olanlara

 

 

Ziraat bankası tüketici avans kredi seçeneğinden yararlanılabilmesi adına bireylerin, Ziraat bankasında vadeli ya da vadesiz bir mevduat hesaplarının olması gerekmektedir. Bono, borsa ya da yatırım hesabı bulunan kullanıcılarına sağladığı anında avans kredi sistemi ile banka kullanıcılarını mağdur etmemek adına avans seçeğeni oluşturmaktadır. Hazine bonosu ya da devlet tahvili hesabı bulunanlar da tüketici avans kredisinden yararlanabilmektedirler.

Hem Avans Hem De Nakit Değerlendirme

 

Ziraat bankasının oluşturduğu tüketici nakit avans kredisi ile birlikte bireylerin bankaya ait yatırım hesapları değerlendirilirken aynı zamanda da bankadan avans alabilmelerine olanak tanınmaktadır. Ziraat tüketici avans kredisi çekmek isteyen bireyler adına bir taşla iki kuş vurabilme imkanı  oluşturan kampanya ile banka kullanıcı sayısı arttırılmaya çalışılmaktadır.

6 Aya Kadar Vade Seçeneği

 

Banka tarafından oluşturulan tüketici nakit avans kredisi ile birlikte kullanıcılara 6 aya kadar vade seçeneği de tanımlanmaktadır. Hem bireylerin ihtiyaçlarını karşılamalarına hem de vade seçeneği ile birlikte paralarını değerlendirmelerine yardımcı olan 6 aya kadar vade seçeneği ile birlikte bireylere yüksek faiz alma durumu oluşturulmadan kredi verebilme imkanı sağlanmaktadır.

Acil Nakit İhtiyacı Olan Bireylere Özel

 

 

Ziraat bankası kredi başvurusu gerekli belgeler ;

  • TC. Kimlik Numarasının Bulunduğu Nüfus cüzdanı, pasaport veya sürücü ehliyeti fotokopisi
  • Şubede başvuru formu doldurulmalı
  • Krediyi çekecek olan kişinin çalışma durumuna göre belirlenen gelir belgesi
  • Serbest Meslekte çalışan kişiler için üyelik belgelerinin fotokopisi istenmektedir
  • Satın alınacak olan arsaya ilişkin belgeler toplanmalı
  • Şube tarafından istenebilecek diğer belgeler de göz önünde bulundurulmalıdır.

Acil nakit ihtiyacı olan Ziraat bankası kullanıcıları adına tanımlanan bu sistem ile hem kullanıcılar mağdur olmamakta hem de paraları değerlenmektedir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir