Ziraat Bankası’ndan Babalar Günü’ne Özel Maksipuan!

Ziraat Bankası Maksipuan Babalar Günü kampanyası sayesinde hem babanıza gönlünüze göre hediye seçecek, hem de bu alışverişten maksipuan kazanarak, alışverişinizi daha avantajlı hale getireceksiniz.

Kampanyanın Ön Koşulları Nelerdir?

Ziraat Bankası Kampanyaları arasında, babalar günü için özel olarak hazırlanmış olması sebebiyle, son dönemlerin en çok tercih edilen kampanyalarından biridir. Kampanyaya katılmak için alışverişinizi yapmadan önce, banka sistemine kayıtlı olan cep telefonunuzdan ‘BABA’ yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kampanyada kullanacağınız kredi kartınızın son 6 rakamını da yazıp 4757’ ye yurt içinden sms ücretsiz sms gönderebilirsiniz. Eğer sms’ i KKTC’ den gönderecekseniz ‘BABA’ yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kredi kartınızın son 6 rakamını yazıp 0532 752 47 47’ ye sms göndermeniz yeterli olacaktır. KKTC’ den gönderdiğiniz sms’ler kendi operatörleriniz üzerinden 1 sms olarak ücretlendirilecektir.

 

Kampanyanın Şartları Nelerdir?

Kredi kartı kampanyaları arasında son dönemlerin gözde kampanyalarından biri olan Ziraat Bankası babalar günü kampanyası 01.06.2017 ile 18.06.2017 tarihleri arasında yapacağınız giyim ve giyim aksesuarı, kozmetik ürünleri, ayakkabı, optik ve saat sektörlerinde geçerli olacak ve belirtilen üye işyerlerinde yapılacak alışverişleri kapsamaktadır. Kampanya 100 TL ve üzeri tutarlardaki 3 alışverişi kademeli olarak kapsamaktadır. Yani, 100 TL ve üzeri peşin ya da taksitli yapacağınız ilk alışverişte 5 TL maksipuan, ikinci 100 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişinizde 10 TL, üçüncü 100 TL ve üzeri peşin ya da taksitli alışverişinizde 15 TL olmak üzere toplam 30 TL maksipuanı kapsamaktadır.

Kampanyada farklı işyeri koşulu bulunmaktadır. Aynı gün içerisinde farklı işyerlerinde yaptığınız 100 TL ve üzeri tüm alışverişleriniz kampanyaya dâhil edilecektir. Ancak, aynı gün içerisinde aynı işyerinden yapacağınız 100 TL ve üzeri farklı alışverişlerinizden sadece bir tanesi kampanya kapsamında olacaktır.

Kampanyada kazanılan maksipuanlar alışverişinizde kullandığınız kredi kartınıza 30.06.2107 tarihinde yüklenecek olup, 09.07.2017 tarihine kadar kullanılmayan maksipuanlar 10.07.2017 tarihinde sistem tarafından geri alınacaktır.

Kampanyadan bir müşteri sadece bir defa faydalanabilmekte olup, alışverişte maksipuan kullanımı, şirketlere ait kredi kartı kullanımı ve Ziraat Ücretsiz Kart kullanılarak yapılan alışverişleri kapsamamaktadır.

Kampanyayı kapsayan e – ticaret siteleri; hespiburada, evmanya, sahibinden, n11, apple store, bilkom, mizu, trendyol, gittigidiyor, 1V1Y, kronotrop, morhipo, bimeks, misspera, zizigo, teknosa, mediamarkt, vatan bilgisayar, markafoni ve lidyana’ dir.

Bu bilgiler doğrultusunda kampanya katılımınızı gerçekleştirmeniz için belirttiğimiz hususlara dikkat etmeniz yararınıza olacaktır.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir