Ziraat Bankası’ndan “Bahar Kredisi” Bombası

 

.

 

Ziraat Bankası, bugün müthiş bir faiz indirimi açıklayarak herkesin yüzünü güldürdü. Yapılan açıklamaya göre; Tüketici Kredilerinde faizi neredeyse yarıya düşürerek %1,89’dan %0,99’a, Konut Kredilerinde %1,49 olan faiz oranını %1,29’a ve Taşıt Kredilerinde de %1,75 olan kredi faizini %1,19’a düşürdü.

Kredi kulanmak isteyen vatandaşlarımıza çok büyük avantaj sağlayan bu faiz indirimi ise oldukça sevindirici bir gelişme olarak karşılandı. “Bahar Kredisi” adı altında açıklanan kampanya dahinde ayrıca kredi kartı borçluları için de bir müjde bulunuyor. Ziraat Bankası, bankalarına kredi kartı borcu bulunan vatandaşlarımıza da 2 yıla kadar vadeli ve eşit taksitli kredi kullandırarak, borçlarını çok daha düşün faizle ve daha uygun koşullarla taksitle ödeme imkanı sunacak.

Ziraat Bankası, daha önce kullanılmış ve vadesi 2009 yılında dolan Tarımsal Kredilere de bir ödeme kolaylığı sunduğunu belirtti. Açıklamaya göre 2009 yılı taksitlerinin sadece faizlerinin ödenmesi halinde 2010 yılına erteleneceği belirtildi. Böylece kredilerin faizleri tahsil edilerek ana paraları ötelenmiş olacak ve tarım kredisi kullanmış vatandaşlarımız da rahat bir nefes alacaklar. Bunun yanında yeni kredi kullanacaklara da bugüne kadar ortalama 11 ay vade ile kullandırılan Tarımsal İşletme Kredilerinin vadesi 24 aya, vadesi 5 yıl olan yatırım kredilerinin vadesi de 7 yıla çıkartıldı.

İşletme ve KOBİ Kredilerinde de müşterilerini rahatlatacak adımlar attıklarını belirten Ziraat Bankası yetkilileri; ödeme kolaylığı paketiyle de daha önde kullanılmış kredilerin kalan vadesine nakılmaksızın 4 yıla kadar uzatılacağının da müjdesini verdi.

Bugün her kesimden insanları mutlu eden bu süper kredi paketi, kredi piyasalarını oldukça hareketlendirecek gibi gözüküyor.

 

.

Kredi Kullanmanın En Kolay Yolu !!!
.

BankPozitif’in kolay, hızlı, kefilsiz, masrafsız ve evraksız olarak kredi kullandırdığı BankPozitif WebKredi Kampanyası‘na BURADAN hemen başvurabilirsiniz. Sadece bir dakikanızı ayırarak formu doldurduğunuzda kredi başvurularınız hemen değerlendirilip tarafınıza bilgi veriliyor. Üstelik dilerseniz krediniz adresinize kadar da teslim ediliyor…

51 Yorum

 1. Selamlar, bu bankaların hepsi üç kağıtcı. Halk bankası da dost kredi diye bir kredi çıkardı, bunu çekip borçlarını kapatabiliyorsun. bilboardlara bile reklam verdi. gel gör ki benim gibi bir adamın kredi başvurusuna bile olumsuz yanıt verdi. dolandırıcı bunlar dolandırıcı

  1. Sayın Kadir Bey;

   Sitemizin bankalarla herhangi bir bağı bulunmamaktadır. Sitemizi takip ederek, size uygun kredi kampanyalarını takip edip, şartlarınıza en uygun krediye ilgili bankadan başvurmalısınız.

 2. EVET BU BANKALARIN HEPSİDE ÜÇKAĞITÇI BENİM ŞU AN BANKALARA BORCUM YOK AMA BUNDAN 4 YIL KADAR ÖNCE KREDİ KARTIM VE KREDİ BORCUMDAN DOLAYI İCRALIK OLDUM, BORÇLARIMI 2008 DE ÖDEDİM BİRDE MERKEZ BANKASI KARA LİSTESİNDEN AFFA UĞRADIM. KAMUDA KADROLU İŞÇİ OLARAK ÇALIŞIYORUM AYRICA EK OLARAK SERBEST MESLEKTE VERGİLİ OLARAKDA ÇALIŞMAYA BAŞLADIM YAKLAŞIK 7-8 AY KADAR ÖNCE O KADAR DEVLETİN UYARMALARINA RAĞMEN ARADA BİR BAŞVURUYORUM BAKALIM NASIL KABUL EDECEKLERMİ DİYE. AMA MALESEF HEPSİDE HAYIR BİZDE LİSTEDESNİZ DİYOR, BİR TARAFTAN DEVLETİMİN BANKASI HEMDE MERKEZ BANKASI BENİ AFFEDİYOR AMA BU BANKALAR AFFETMİYOR. YAZIK BU MİLLETİN HALİNE ARTIK YETER BORÇLANDIRDINIZ BORÇLANDIRDINIZ İCRALIK OLDUK , KARA LİSTELERİNİZE GİRDİK SONRA ÇIKTIK AMA ARTIK TAM DÜZELELİM DERKEN SİZLER BANKALAR BİZLERE YENİ ŞANS VERMİYORSUNUZ BU KRİZ ORTAMINDA DAHADA KÖTÜYE GİDEN EKONOMİMİZDEKİ CANLANMADA BİZLERE NEDEN DESTEK OLMUYORSUNUZ ZATEN İHTİYACIM OLMASA SİZDEN NEDEN KREDİ İSTEYELİMKİ ALLAH SİZ BANKALARIN ELİNE DÜŞÜRMESİN İŞİNİZE GELDİĞİNİZCE HREKET EDİYORSUNUZ BİZ TÜKETİCELERE YAZIK , YAZIKKİ HALA SİZLERE EL AÇIYORUZ AMA AÇTIRILIYORUZ SANKİ KAPINIZ GÖKDELEN YUKSEKLİĞİNDE, HANİ HALKA İNİYORDUNUZ HANİ HALKLA ELELESİNİZ BİZİM İÇİN VARSINIZ, YAPMAYAIN ALLAH AŞKINA YAPMAYIN BEYLER BU KADARIDA EL İNSAF……….

 3. Halk banksı konut yapı kooperatiflerine kullandırmış oldukları kooperatif tamamlama kredilerini kullandırma aşamasında naıl kullandırdıklarını daha sonra bireyselleşme aşamasında nasıl bir yol islerdiklerini sıkıyorsa kredi kullanan konut yapı kooperatiflerine ve üyelerine acıllasınlar acıklayamazlar çünkü bankacılık karşılıklı güven ve akde dayalı olarak çalışır halk bankası yöneticileri bankacılığın ne olduğunu bilmeyen tefeci zihniyeti yöneticilerin yönettiği bir kamu banksısıdır koopperatiiflere kullandırılan kooperatif tamamlama kredidi kooperatif inşaatı bittikten sonra bireyselleştirilir 2007 yılındakı web sitelerindeki bigileri apar topar değiştirmelerinin sebebi faizlerdeki yükseliş olunca faizleri yükselmek istemelerindendir halk bankası tefeci zihniyetiyle yönetiliyor ve ne icin web sitesindeki bilgilri apar topar değiştirdiklerini açıklasınlar biraz sert oldu ama onlara bu yakışır

 4. bencede bütün bankalar düzenbaz bankaya gidiyorsun kredi kartı borcum var dükkan sahibiyim diyorum ama yetmiyor cünkü borcumu gününde ödeyecegim için olmaz serbes calışanlara veriyoruz diyorlar

 5. ben ziraatdan memnunum bana yanlışları olmadı
  para altım faiz verdım beni ev sahibi yapdı
  ama şu anta yeni bir yapılantırma olsa 60000bin tl çekip tüm porclarımi yine o bankaya bağlarim mağış ortan alıyorum
  boyle bir firsat verilse yine ziaat dercıhım olur

 6. ben ziraat bankası müşterisiyim.ve bugüne kadar bana sağladıkları kolaylıklardan dolayı da bankama minnettarım. fakat birde HALK BANKASI nın takibe düşmüş ,sorunlu müşterilerine sağladıkları kolaylığı, ziraat bankası uygulasa ki,bu ZİRAAT BANKASINA en yakışan bir uygulama olucak ozaman biraz nefes alıcam..çünki emekli olduğum biryıl oldu bir kuruş çekemedim maaşımdan..emekli maaşımı olduğu gibi kredi taksitlerime kesiyorlar..bankamın yolunu unuttum..SAYIN YETKİLİLERİMDEN ARZIMDIR.

 7. ben serbest çalışan iş makinesi operatörüyüm evim yok çok istedim ama malesef çükü kamu dairesinde çalışmadığım için şu an 20000 tl olsa bir evim olacak nerde hayali bile olmaz tşkler

  1. Sayın Şahin Bey;

   Sitemizin bankalar ile hiçbir bağı bulunmamaktadır. Sitemizin amacı bankaların güncel kredi kampanyalarını okuyucularımıza duyurmak ve şartlarına uyan en uygun krediyi kullanmalarına olanak sağlamaktır. Bu nedenle sitemizdeki kredi kampanyalarını inceleyip, durumunuza uyan kredi kampanyasına ilgili bankadan başvurmalısınız.

 8. bankaya bulaşmak bence delilik allah akıl fikir versin bu millete helal paranızı neden haram yapıyorsunuz bankaya bulaşan iflah olmaz yazıktır ey insan oglu

 9. Hangi banka ilgili,bana hangi banka kredi verir nerden biliyim.Siz şu babayiğit banka verir derseniz ben ona baş vuracam.Hiç bir bankaya borcum omadığı halde vermiyolar.Üstelik esnafım vede ihtiyacım var.Böylesine güzel hizmetlerinizden dolayı teşekkür ediyorum.

 10. beyler eve her ay 3600ytl maaş+döner sermaye+kira+nöbet alıyorum.ama bu bankalarda kredi alamıyorum.takibim,icram,sorunlu kefilliğim yok.ne hikmetse kredi alamıyorum.kredi kartıda.işbank,ak bank,ing bank,vakıf,teb,deniz veriyor.örnek bayram kıredisi merzifon şekerbank baş vurusu yaptım.olumsuz.ama 2 gün sonra iş bank bayram kredisi 100000ytlonaylıyor.yine şeker bank kredi vermediği gibi kredikartı başvurmadığım halde yolluyor.kabul etmedim .ve daha sonra mahsuz ben baş vuedum.kart olumsuz.kriterlerine uymamış baş vurup.bu ne periz ne lahana.zırat büyün merzifondaki sicili temiz olmayan tanıdıklarım kredi aldı.ben 3500ytl maaşla alamadım.çünkü ben borcumu ödeyecem.saglama red sakata evet kampayası hükümet yandakcılarına.bu adletle türkiye nereye gider bilmem.müfettiş gelsin benide cagırsın.nasıl ispat olur görsün işgüzar taraf memurlar.her kese eşit muamele nezaman olacak.kriterler her kese eşit olmalı.maddeler ahmete ayrı,mehmete ayrı olmamalı.05386…………….. şikayetmi,sitemmi,adalet isteğimi,hak aramamı siz seçin.

 11. merzifon şeker bank müdürü fikrindeysen (mezhep)kredi var gerisi tefaruat.merzifon zıraat bankası bir muaamma kim nezaman nasıl ne koşulla kredi veriliyor .????.kredi neden gecsonuclanıyor.krediyi ceken siyasi ise,godaman ise,yüksek siyaset yalakaları ve brokrat kendisi veya yakını ise kredi alamıyacak .onu benim kulahıma anlatsınlar.o müdür veya krediyi olumsuz yapan veya kredi alması mümkün olmayan kac gün o görevde durur.?????.fakire,borcunu ödemek isteyen garip sahipsiz cifciye neden bu zulüm.peki ben 3500ytl kredi kartı alamıyorum.neden.hangi babayit acıklar bunu.olumlu cevap verecek yetkili varmı.yoksa merzifon zıraat bankasının adımı değişti haberimiz olmadı.yandaş bank,yalaka bank mı oldu.yapmayın yazıktır.günahtır.adaletli olun.adaletli olmayan aynı bankanın kredi şefinin hali meydanda.fakirin veya normalçifcinin yandaşı yoksa hukuku adaleti.en büyüğü allahı var.bakın bende memurum hastanede annem sırasında filim cekiniyor.normal vatandaş gibi randevu alınıyo.zamanında cekinerek ne beni vebalde bırakıyor.nede kendini.kanun nizam herkese.ahmete ayrı kanun mehmete ayrı kanun ,yandaşa farklı kanun olmaz olmamalı olamaz.hodri meydan benden hesap sorun.müfetiş cagırın ak koyun kara koyun meydana cıksın.idda sahibine aitir.ıspattını yapamayan idda idda sayılmaz.05386291070 telf.hizmet halka cebiniz den vermiyorsunuz.eşit kanunla verin.yoksa verdiklerinizden rantabılmı elde ediyorsunuz ki ayrımcılık var .bu konuda bilgim görgüm yok.amma boş biri değilim.allaha ve hukuka biegün hesap verirsiniz.beddua almayın dua alın.bu demek dğildirki peşkeş cekin.inanın bu iki bankadan tiskindim.girmek istemiyorum devlet bankasına. hakkımı helal etmiyorum şaibeli ve haksız iş yapanlardan.eğerbende haksızlık yapıyorsam kimse helal etmesin hakkını bana.doğru sizde dogruda neden diğer bankalarda eğri.eğri sizde eğride neden diğer bankalarda yüksek rakam kıredileri onaylanıyor.onlar aptalmı.yoksa işimi bilmiyorlar.acilen zıraat bankası genel müdürlüğü olaya el atmalı kadro ve sistem akışını değiştirip adaletli,eşit paylaşım sağlamalı.ve hesap sorulmalı yetkili kişiler cezalandırılmalı yanlışları ölçüsünde.x bankada faiz yüksek amma zıraatan şartları tutuyor amma kredi alamıyor sahipsiz.peki bunun vebali yokmu.olmasınmı?.yapanın yanına kar mı kalsın.alan akıllı alamayan enayimi olsun fazla para ödeyerek.hani köylünün herzaman yanın da köylü bankası idi.5 yıllık kredi verdiğiniz kişilerin fizibilitesini yapın cıkartın istatiklerinizi.ve birde x bankalara karcırdığınız canından illallah ettirdiğiniz şahısların borcunu ödeme ve takip icra analilinizi yapın görün kim haklı kim haksız.takım elbiseyle görev doğru yapılmıyor.riyakat,tecrübe,bilgi,adaletle görev yapılıyor.varsa yanlışım. doğruları canı yanan birisi olarak haykırmaksa bunun sucu bende.peki desteklemelerden kimlerin hesabında bloka var.bu hesaplardan kacından biloka kalktı.neden herkesten kalkmadıda.bazı şahıslardan hangi yrtki,kanunla kalktı.yoksa bi yerlerden telfonmu geldi.bende bunun ispatı var yiğitseniz hodri meydan cekin bana.SİZLERİ ALLAHA VE MÜFETİŞLERE HAVALE EDİYORUM.

 12. işçi emeklisiyim.emekli olalı 2 ay oldu. ikramiyemle coğu bankayı kapattım.ne yazıkki 3 bankaya daha breysel kredi borcum kaldı 3 nün aylık ödemesi 1050.tl.dir bana bağlanan maaş 1200.artı ek şi buldum 30 tl yevmiye almaktayım eşim ve kızımda çalışmakta olup eşimin 600 kızımda 800 tl maaş almaktadır yani aylık gelirimiz 3500 tl dir.ziraat bankasından maaşımı almaktayım cok cazip geldiği için ziraat bankasının bahar kampanyasından faydalanıp diğer bankayı kapatmak için müracaat ettim.bana borcun var diyerek krediyi veremiyeceklerini söylediler.benim kafama takılan bana verecekleri 10.000 tl 24 ay vadede aylık ödemesi 500 tl dir.oysa benim maaşım 1200 tl.ve ödermi ödemezmi diye bir dertleri olmadan her ay yatan maaşımdan bağırta bağırta keserler.şimdi bu allahtan revamı.ben şimdi bu maaşımı aldığım ziraat bankasını resman şikayet edeceğim.fakat nereye ve ne şekilde şikayet edeceğim.eger bu konuda bana sağlık bir bilği verirseniz.ki özellikle yardımcı olmanızı cok rica ediyorum bankaya dava acıp insanlara biz isteyene veririz istemediğimize vermeyiz deyip keyfi muamele yapmalarının önüne gecmek istiyorum.sevgi ve saygılarımla

 13. Allahu taala yardım etsede bunlara hiç bulaşmamış olsak ama maalesef işte şartlar bunlara bizi mecbur bırakıyor sokakta gezen insanların cebine bakıyorum onlarca kart ama çalışana zorluk aklım bi türlü almıyor sistem nasıl işliyor aklıma tek şu geliyor batırmadık vatandaş bırakmamak onların o işsizlerin ceremesinide sonuçta aileleri çekmeyecekmi ALLAH HEPİNİZİN YARDIMCISI OLSUN 1 verip 5 aldılar ama hala daha bu kara sabıkalı durumdan bizleri kurtarma zahmetinde bulunmuyolar nerde bu sicil affı bunları debetleyen kimseler yokmu bildiklerini okuyolar HAYRET VALLAHA

 14. revamı bu bende kredi kartı maduru olarak neden kredi alamıyorum bakın ziraat bankasından benim gibi madur nasıl oluyoda kredi kulanıyor biz bu ülkenin vatandaşı değil ıraktan afganistandan gelmedik bende bu devlete yıllarca vergimi sigortamı ödemişim neden böyle çifte vatandaş muamalesi görüyoruz lütfen ha hep ha hiç böyle terbiyesizlik olmaz

 15. Bankalarhavşalı vidalara benzer.Ucu ince ve giderek kalınlaşırlar.belli bir yerinde kertik vardır. kertiğin görevi,takıldığı yerden vidanın çıkmamasıdır.aynen balık avcısının zıpkını gibi.o zıpkını bankadan gönüllü olarak yiyince çıkartması çok zor oluyo ama nedense yined evazgeçemiyoruz. demekki bankanın kazığının ucu ballı

 16. bende kredi kartı maduru emekli vatandaşım borçlarımı ödeyebilmek için başvuru yapmadığım banka kalmadı nedense onay vermiyorlar.neymiş maaşımda icra kesitisi varmış kesiti yaptırmayıpta borçlarımı ödemesemiyi.bunumu istiyorsunuz.ben ne kaybediyorsam dürüstlüğümdenmi ödmemezlik yapmıyorum maaşıdan kestiriyorum kimsyide dolandırmıyorum.anladınızmı kardeşim……siz bana kredi vermesenizde benim borcum elbette birgün biter bende bankanızdan birdaha asla maaş almam.hem zıraattan hemde vakıftan emekli maaşı alıyorum iki maaşımıda yabancı bir bankaya aktarırım olr biter.müşterinizle dalgamı geçiyorsunuz……….

 17. zorunuzamı gitti beyler.vermessen verme sen kredi vermezsen ben ölmem.ama bankanız bin müşteri kaybeder.biz çekeriz sizin canınız sağolsun beyler………………….

 18. ben küçükbaş hayvancılık yapmak istiyorum dogal olarak senede bir oğlak veya kuzu satarak ödeyebilirim yani aylık ödeyemem bana uygun kırediniz varmı teşekkürler

  1. Sayın Yaşar Bey;

   Bahsettiğiniz kredi seçenekleri bankaların Tarım Kredisi kampanyalarında mevcuttur. Tüm bankaların Tarım Kredilerini incelerseniz ihtiyacınıza uygun seçeneği bulacağınızı umuyoruz.

 19. kardeşim ne yaparsanız yapın ama denizbanktan kredi almayın 2sene vadeli kıredi aldım elimde kendi verdikleri ödeme planı var 3seneli vade yapmışlar bunu düzeldecek bir yetkili bulamadım nedeni arada 2 milyar faizfazla alacaklarda ondan yazıklar olsun

 20. Şu anda çekilmiş bi kredim var onu ödeyip. kredi çekmek istiyoruz. maaşımız 800 tl kaç katı kredi çekebiliriz. yardımcı olursanız sevinirim.

  1. Sayın Cecey;

   Öncelikle bir kez daha belirtmek isteriz ki sitemizin bankalar yada kredi kurumları ile bir ilgisi bulunmamaktadır. Bu nedenle de sizin hakkınızda somut bilgiler elimizde bulunmadan kredi kullanıp kullanamayacağınız konusunda bir kanaate sahip olabilmemiz çok zor. Kaldı ki bankaların kredi konusundaki talepleri de farklılıklar göstermektedir. Bir bankanın onay vermediği bir kredi başvurusuna bir başka banka onay verebilmektedir.

 21. HALK BANKASINDAN KOOPERATİF TAMAMLAMA KREDİSİ ÇEKTİK. ŞUAN FAİZLER DÜŞTÜ.YAPILANDIRALIM DİYORUZ. ÇOK YÜKSEK FAİZDEN YAPILANDIRMAK İSTİYORLAR. BAŞKA BANKADAN ÇEKİP KAPATALIM DİYORUZ. ONADA YANAŞMIYORLAR. BÜTÜN PARAYI YÖNETİM KURULUNA EVLER TAM BİTMEDEN VERMİŞLER. NE YAPMALIYIZ. YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

  1. Sayın Mustafa Bey;

   Bankaların Borç Transfer Kredilerini araştırarak sizin şartlarınıza en uygun imkanı sunan bankadan Borç Transfer Kredisi kullanmak sizin için en doğru seçenek sanırız. Çok fazla alternatifiniz yok içinde bulunduğunuz durumda.

 22. merhaba, babam dün (itibariyle emekli oldu ocak 17 de ilk maasını alacak.peki bu baglamda yarın kredi çekmek istese bi sorun yasarmı ?? saygılar..

 23. 2007 DE KARTIM TAKİBE GİRDİ TAKSİTLENDİRİP BORCUNU ÖDEDİM ŞU AN KREDİ İHTİYACIM VAR AMA VERMİYORLAR HİÇ BİR BANKAYA BORCUM YOK NASIL KREDİ ÇEKEBİLİRİM TŞK.

 24. slm erzurum pasinlerde ziraat bankası subesı var bu bankanın muduru musterılere cok zorluk cıkarıyo arkadasım kredı alcak ve bu bankadanda maas alıyo fazla dıl 1000 bın yetele bunu bıle vermıyolar barı hıç olmassa reklam yapmayın bu mılleti aptal yerıne koymayın bunlarda insan simdi yetkılılere soruyom sızın bunlardan haberınız yokmu kım neden ilgılenmıyo

 25. ben 2007 yılında ctibank tan tüketici kredisi çektim 5000 tl icralık olmuştu fakat maaşımdan 2007 yılında kesilmeye başladı ayda 240 tl olarak 2009yılında ağustos ayından itibarande ayda 700 tl kesildiği halde halen borç bitmediğini söylüyorlar bu bankaya karşı neyapabilirim şuanda 2010 yılı şubat ayı hala borcun bitmediğini söylüyorlar

 26. merhaba ben 26 yaşındayım bir işyeri açmak istiyorum ancak sermayem yok maaş bodrosuda gösteremiyorum bu şekilde banakredi verirler mi

 27. slm ben ahmet zirat bankasındaki porcum 20 milyar kapatırsam ne kadar kredi cekebilirim maaşım 1240 cevap bekliyorum ayrıca en iyi banka bencede zirat bankası

 28. BEN KREDI CEKMEK ISTIYORUM ZIRAAT BANKASINDAN BABAMDAN DOLAYI MAAS ALIYORUM KEFIL ISTIYOLAR EMEKLI ISTIYOLAR BEN BULAMIYORUM EMEKLI CALISAN BIRI OLABILIRMI BANA YARDIMCI OLLLLURMUSUNUZ

 29. slm benim zirat bankasına bi miktar borcum bulunmakda bunun için ödeme kolaylı yada tecil varmı şu an için hepsini ödemem mümkün deyil yardımlarınız için tşkrlr.

 30. slm ben ızmır bşb eshotta işciyim 4 yıl onceden kırmızı kalemım var krızden once maasımız iş bankasına yatıyordu iştedıgımız zaman kredı alabılıyordum son gecen yıl akbank verdı ama şu an hıç bırı vermıyo 4 yıldır herseyım cok duzenlı olmasına ragmen ne yapabılırım tesekkur ederım

 31. zıraat bankasından kredı cektım 9500lr.48ay vadeyle 5ay oldu.duzenlı odeme yapıyom.borcuma ılaveten bı mıktardaha kredı almakıstıyorum.alabılırmıyım.memurum maasımıda zıraaattan alıyom.sorun olurmu.

 32. kıredi almak istiyom fakat kefilde buldum halde bana bugün git yarın gel diye oyalıyorlar biz emeklilere neden böyle yapıyorlar anlamış deyilimdevlet memuru adamda biz emekliler yani devletin belkemi emekliler adam deyilmi ben bir bakur emeklisi olarak veyaşım 75 yaşında olmam kanımıza dokanıyor emekliler bankalardan kıredi almasalar acından ölürüz inter neten bize bu fırsatı verdiniz icin teşekür ederim

 33. HAYIRLI SABAHLAR BEN HALK BANKASINDAN KONUT KREDİSİ ÇEKTİM.%0,82 FAİZLE 20.000 ÇEKTİM,GERİ DÖNÜŞÜM ÜCRETİ 27500 TL ACABA MASRAFLAR BUNA DAHİLMİ.SİGORTA,DOSYA,ESKPERİZ V.S.BU GERİ DÖNÜŞÜME DAHİLMİ MERAK EDİYORUM.

 34. MERHABA BEN 2 YIL ÖNCE KIRMIZI KALEM YEDİM MERKEZ BANKASININ YAPTIGI ACIKLAMA İLE KARA DEFTERİ SİLDİKLERİNİ SÖYLÜYORLAR PEKİ BEN KIREDİ ALA BİLİRMİYİM HENÜZ HİÇ Bİ BANKAY BAŞ VURMADIM BU KONUDA BENİ BİLGİ SAHİBİ EDERSENİZ SEVİNİRİM …

 35. ben ömer faruk candan kamu emkeliyim ve ben yalışken bir kaç arakaş kredi cektim ve bular bu krediy ödemediler ve ben kendim ödeme yaptım kara listey düşünce şimdide bankar borçum yok fakat ben kendim kredi alamıyorum

 36. s.aleyküm hocam ben taşıt kredisi almak istiyorum.ticaret amaçlı bu aracı alacağım yaklaşık 2 senedir bankanıla çalışıyorum.kefilim yok.fakat aracı aldığımda taksidini ALLAH kaza bela vermesse ödiye bilecek kapasitedeyim.bu konuda yardımcı olursaNIZ SEVİNİRİM TŞK.

 37. Ben bir bankaya kredi brcumvar kismetse 1 ay sora emekliyim ziraatbankasindan kredi kullana bilirmiyim tesrkkurler

 38. bankaların dosya masrafı adı altında kestikleri geri ödenecek diyordu yargıtay neden ödenmiyor dilekçede verdiğim halde ödeme yapılmadı cevap bekliyorum teşekkürler kredi çektiğim bankalar ziraat ve garanti

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir