Ziraat Transfer Taşıt Kredisi

Nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için bankalardan almış olduğunuz taşıt kredisi, evlilik kredisi, ihtiyaç kredisi, konut kredisi, eğitim kredisi ve daha birçok kredi türü bulunmaktadır. Ziraat araç kredisi türleri arasında yer almakta olan Ziraat Transfer Taşıt Kredisi, bu kredilerden çok daha farklı bir görev üstlenmektedir. İlgili kredi hakkında merak ettiğiniz bütün bilgileri sizin için paylaşıyoruz.

Ziraat Transfer Taşıt Kredisi Nedir?

Ziraat Transfer Taşıt Kredisi, başka bankalardan alınan taşıt kredilerini ödeyemeyenler için daha uygun faiz oranları ve daha uygun ödeme seçeneklerini size sunan bir kredi türüdür. Bu kredide başka bankalardan çekmiş olduğunuz taşıt kredisini Ziraat Bankasına transfer etmeniz söz konusu olmaktadır. Mevcut borcunuz çok daha cazip ödeme koşulları ve düşük faizler ile yeniden hesaplanmakta ve bütçenize en uygun ödeme planı çıkarılmaktadır. 48 aya kadar vade imkanı sunan Ziraat Transfer Taşıt Kredisi, 5 yaşına kadar olan ikinci el araçlar için de kullanılabilmektedir.

Ziraat Transfer Taşıt Kredisi Nasıl Alınır?

Ziraat Bankası taşıt kredisi, 0 km ile 5 yaşına kadar olan ikinci el araçlarda geçerli olan bir kredi türüdür. Bu krediye sahip olabilmek için kredi süresi boyunca hayat sigortası ve KASKO yaptırmanız gerekmektedir. Bunun dışında krediye sahip olmak için gerekli olan belgeleri toplayarak size en yakın Ziraat Bankası şubesine gitmeniz gerekmektedir. Bireysel müşteri temsilcileri ile yapacağınız görüşme sonrasında hızlı bir şekilde krediye başvurmanız mümkün olacaktır.

Bağlantı Başvuru İçin Gereken Evraklar Nelerdir?

Ziraat Transfer Taşıt Kredisi almak isteyen kişilerin krediye başvuru yapabilmesi için gerekli olan bazı evraklar bulunmaktadır. Bu evraklar;

  • Ziraat Transfer Taşıt Kredisi Başvuru Formu
  • Nüfus cüzdanı, pasaport veya sürücü belgesi
  • Gelir belgesi (maaşlı çalışanlar için bordro, emekliler için emekli maaşı hesap cüzdanı)
  • Serbest Meslek çalışanları için bağlı bulundukları meslek kuruluşlarından alınacak olan üyelik belgesi fotokopisi
  • Tüzel kişiler ile ortak olan kişiler için ise ortağı olduğu şirkete ait sözleşmenin yayımlandığı ticaret sicil gazetesi ya da sicil gazeteleri fotokopisi
  • Ziraat Transfer Taşıt Kredisi için istenen ek belgeler olarak karşınıza çıkmaktadır.

Ziraat Transfer Taşıt Kredisi Avantajları

Ziraat ikinci el taşıt kredisi olarak da size sunulan Ziraat Transfer Taşıt Kredisi, 5 yaşına kadar olan ikinci araçlarda da kullanılabilmektedir. 48 aya kadar düşük faiz imkanı ile yeni bir ödeme planını size sunan Ziraat Transfer Taşıt Kredisi, başka bankalardan almış olduğunuz ve ödemekte zorluk çektiğiniz taşıt kredilerini ödemek için size en iyi koşulları sunmaktadır. Kredi kapsamında minibüs, kamyonet, pick-up gibi hafif ticari araçlar da yer alabilmektedir. Uygun koşullar sağlandığı takdirde krediden herkesin yararlanma imkanı bulunmaktadır. Düşük faiz oranları ile size sunulan Ziraat Transfer Taşıt Kredisi, ödeme kolaylığını da sağlaması sebebiyle oldukça avantajlıdır.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir